Meniu
Prekių krepšelis
Pristatymas Smartpost paštomatu visoje Lietuvoje  tik 1,80 eur 

Nano Go- nano sidabro produktai

NANO GO tai Jungtinės Karalystės gamintojo prekės ženklas, kuris apima platų nanotechnologijomis grindžiamų valymo priemonių spektrą. Tiek buitiniam, tiek profesionaliam naudojimui siūlome valiklius su nanosidabru (sidabro koloidas).

NANOSIDABRAS Tai šarminiai arba neutralaus pH valikliai, nepažeidžiantys valomų paviršių, savo sudėtyje turintys nanosidabro koloido, kuris pasižymi apsauga nuo mikrobų, blogų kvapų ilgalaikiu pašalinimu.Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: beryl
Efektyvus, koncentruotas indų ploviklis 500ml.Labai koncentruotas produktas skirtas indų plovimui rankomis.Produktas neturi fosfatų, tirštiklių, yra ekologiškas.Produktas netinka mechaninėms indaplovėms.KAM SKIRTAIndų ploviklis skirtas plauti rankomis. Puikiai plauna visus indus, langų stiklus, stik..
8.99 €
Be PVM:8.99 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20313
Aktyvus vonios kambario paviršių valiklis 500ml.Populiariausias ir perkamiausias NANO GO produktas – vonios kambario paviršių valiklis ACTIVE BATH.Aktyvus vonios kambario valiklis privers pamiršti kas yra sunkiai pašalinami nešvarumai. Valiklis puikiausiai susitvarko su kalkėmis, įvairiais nešvaruma..
10.79 €
Be PVM:10.79 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20504
Grindų plovimo priemonė 500ml.Labai koncentruota šarminė nano valymo priemonė skirta kruopščiam grindų valymui.Produktas puikiai tinka kasdieniniam grindų valymui, taip pat greitai pašalina įsisenėjusius nešvarumus.Dėl patobulintos sudėties produktas puikiai nuvalo nešvarumus, nepalikdamas jokių dry..
14.99 €
Be PVM:14.99 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20085
Efektyvus šarminis riebalų, prikepusių, pridegusių, aprūkusių paviršių valiklis 500ml.Riebalai ir degėsiai virtuvėje įveikiami – tuo pasirūpins NANO GO DEGREASER!DEGREASER yra galinga priemonė riebiems, pridegusiems nešvarumams pašalinti iš grilinių krosnelių, kepsninių (BBQ), židinių, rūkymo kamerų..
11.89 €
Be PVM:11.89 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20184
Putos skirtos visų rūšių odai valyti 250ml.Batai, odiniai baldai, automobilio odinės sėdynės ir visi kiti odiniai gaminiai jūsų namuose, automobilyje ar biure bus švarūs ir tvarkingi naudojant NANO GO PUTAS ODAI VALYTI.Valymo putos specialiai pagamintos visų tipų odos, zomšos, Eco ir natūralios odos..
10.68 €
Be PVM:10.68 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20092
Vienas populiariausių NANO GO produktų DERUSTER yra nepakeičiamas valiklis, skirtas pašalinti rūdis bei geležies nuosėdas nuo įvairių paviršių.Įvairių konstrukcijų paviršiai yra veikiami stiprių aplinkos poveikių, o dėl paviršiaus pobūdžio valyti daugeliu atvejų yra labai sunku arba neįmanoma. Tik n..
12.99 €
Be PVM:12.99 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20290
Purškiamas visų rūšių tekstilės valiklis 500ml.Jei norite, kad jūsų tekstilės gaminiai, baldų, automobilio apmušalai ar bet kokio tipo audiniai būtų nepriekaištingos būklės, rinkitės NANO GO TEXTILE CLEANER.Tai universali priemonė, skirta visų tipų tekstilės medžiagoms, eko-odai valyti. Koncentruoti..
10.49 €
Be PVM:10.49 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20023
Universalus šarminis nano valiklis visų tipų paviršiams 1l.NANO GO ALL PURPOSE CLEANER yra universali praturtinta nanosidabru, šarminė valymo priemonė skirta kasdieniniam naudojimui.Tinka visų tipų paviršiams, efektyvi priemonė valyti furnitūrai, keramikai, dažytiems paviršiams, metalui, automobilio..
15.99 €
Be PVM:15.99 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20177
Speciali apsauginė danga vidaus plastikui 200ml.Dėka aktyvios NANO GO INTERIOR PLASTIC COATING polirolio formulės, plastiko detalės namuose ar automobilyje spindės švara!Vidaus plastiko polirolis sukuria apsauginį sluoksnį, kuris nuo supurvinimo saugo plastikinius gaminius ir dažytas plastiko dalis,..
14.59 €
Be PVM:14.59 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20306
Šarminė virtuvės paviršių priežiūros priemonė 500ml.Švara ir gaiva virtuvėje – tai pasiekiama daug lengviau naudojant NANO GO VIRTUVĖS PAVIRŠIŲ VALIKLĮ, priemonę virtuvės paviršių valymui.Virtuvėje praleidžiame daug laiko ne tik gaminant, bet ir valgant, pramogaujant, geriant kavą ir bendraujant su ..
10.99 €
Be PVM:10.99 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20436
Bekvapis skalbiklis, skirtas skalbti visus funkcinius audinius 500ml.Specialus skalbiklis NANO GO WASH-IN GEL ypatingiems, funkciniams audiniams!Skalbiklis skirtas vandeniui atspariems, kvėpuojantiems, kasdieniams ir sportiniams drabužiams, kurie kasdien veikiami prakaito, dėmių, turi riziką būti gr..
6.99 €
Be PVM:6.99 €
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)