Meniu
Prekių krepšelis
Pristatymas Smartpost paštomatu visoje Lietuvoje  tik 1,80 eur 

Dezodorantai

Dezodorantai iš gamtinių kristalų 

Greenwalk dezodorantai - 100% natūralūs produktai, pagaminti iš  natūralios kilmės mineralinių druskų. Jų sudėtyje yra kalio alūno kristalų.
Dezodorantai pasižymi natūraliu antibakteriniu poveikiu, jie nesukelia alergijos. Dezodorantai yra labai ekonomiški, pavyzdžiui, kasdien naudojant 60 g dezodorantą iš gamtinių kristalų vienam asmeniui jo pakaks mažiausiai metams. Šie natūralūs dezodorantai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Detox deo

Pristatome naujos kartos dezodorantą, kuris ne tik atgaivina kūną, bet ir jį valo!

DetoxDeo - tai revoliucinis sprendimas natūraliam dezodorantui su detoksikuojančiomis savybėmis. Jis natūraliu būdu veiksmingai neutralizuoja nemalonų prakaito kvapą, apsaugo odą ir pašalina toksinus iš organizmo.
Natūralus, detoksikuojančiomis savybėmis pasižymintis dezodorantas sukurtas naudojant pažangias ekologiškas technologijas bei specialiai sukurtą patentuotą formulę tam, kad tausotų ne tik Jūsų kūną, bet ir supančią aplinką.
DetoxDeo išskirtinė savybė – gebėjimas kovoti su užterštumu ir pašalinti toksinus iš organizmo. 
Pagrindinės patogiai naudojamo, išsukamo sausojo Detox dezodoranto sudedamosios dalys:

 • vulkaninės kilmės mineralai ir islandinių jūros dumblių ekstraktai, kovojantys su organizmo užterštumu;
 • bambukas ir alavijas, apsaugantys bei maitinantys odą;
 • vitaminas Е, kovojantis su laisvaisiais radikalais;
 • enzimai, neutralizuojantys kvapus.

Dezodorantas užtikrina ilgalaikę 24 valandų apsaugą. Dėl savo struktūros kompaktiškas  sausasis dezodorantas nepalieka žymių ant odos ir drabužių.
Dezodoranto sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų tokių, kaip aliuminio druskos, ftalatai, parabenai ar propilenglikolis, todėl jūsų kūnas bus apsaugotas nuo papildomų žalingų chemikalų ar alergijos. Dezodorantas nebandytas su gyvūnais.
Dezodorantas neužkemša odos prakaito liaukų, netrikdo natūralaus ir būtino organizmo prakaitavimo proceso.
DetoxDeo komponentai išgauti iš natūraliai atsinaujinančių išteklių bei 100 % natūralių augalinių žaliavų. DetoxDeo gamyboje naudojamos ekologiškos technologijos, sumažinančios šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį ir energijos suvartojimą iki 50%, lyginant su kitų dezodorantų gamyba bei jų perdirbimu.
DetoksDeodezodorantas:

 • 100% natūralus;
 • apsaugo iki 24 val.;
 • padeda išvalyti iš organizmo toksinus;
 • neužkemša odos prakaito liaukų;
 • maitina ir apsaugo odą;
 • neutralizuoja nemalonius kvapus;
 • patogus naudoti, sausas, kompaktiškas;
 • nepalieka dėmių ant drabužių;
 • sudėtyje neturi kenksmingų cheminių medžiagų ir alergenų;
 • pagamintas naudojant aplinką tausojančias technologijas.

Greenwalksiūlo keturis DetoksDeo aromatus:
Unscented – bekvapis.
Ocean – vandenyno brizas, atskleidžiantis vyriško aromato natas.
Iceland – saldi tropinių salų vėjo ir vaisių kokteilio puokštė, atspindinti moterišką aromatą.
Rainforest – marakujos vaisiai ir acai uogos sukuria lengvo,sultingais citrusiniais vaisiais dvelkiančio aromato natas. Unisex.

Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 6608
Dezodoranto „Pearl“ kristalas išpjautas, nušveistas ir nupoliruotas rankomis iš 100% natūralios kilmės mineralinių  druskų. Naudotis dezodorantu „Pearl“ labai apsimoka. Būdamas ypač efektyvus, jis yra ir itin ekonomiškas: vieno 95 gramų dezodoranto užtenka daugiau nei metams naudojant kasdien...
12.90 €
Be PVM:12.90 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 6601
Puiki alternatyva sintetiniams dezodorantams, kuria gali naudotis tiek vyrai, tiek moterys. Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų padengia odą plonu mineralų sluoksniu, kuris neleidžia nemalonų kvapą sukeliančioms bakterijoms daugintis. Į sudėtį įeinantis alavijas gaivina ir ramin..
12.10 €
Be PVM:12.10 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 6609
Puiki alternatyva sintetiniams dezodorantams, kuria gali naudotis tiek vyrai, tiek moterys. Greenwalk® dezodorantas iš gamtinių kristalų padengia odą plonu mineralų sluoksniu, kuris neleidžia nemalonų kvapą sukeliančioms bakterijoms daugintis. Į sudėtį įeinantis alavijas gaivina ir ramin..
10.00 € 14.90 €
Be PVM:10.00 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 6607
Greenwalk rutulinis dezodorantas iš gamtinių kristalų Roll-On Deo  , 90mlDezodorantas  iš  grynai natūralios kilmės mineralinių druskų ypač patinka žmonėms, kurių oda yra jautri. Šio itin švelnaus dezodoranto sudėtyje nėra ftalatų (Phthalate) ir alkoholio. Dezodorantas greitai įsige..
12.90 €
Be PVM:12.90 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 6607/Tropical
Rutulinis dezodorantas iš gamtinių kristalų ROLL - ON DEO "TROPICAL", 90 mlDezodorantas  iš  grynai natūralios kilmės mineralinių druskų ypač patinka žmonėms, kurių oda yra jautri. Šio itin švelnaus dezodoranto sudėtyje nėra ftalatų (Phthalate) ir alkoholio. Dezodorantas greitai įsigeria, ..
12.90 €
Be PVM:12.90 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 6607/Lavander
Rutulinis dezodorantas iš gamtinių kristalų ROLL-ON DEO "LAVANDER , 90 mlDezodorantas  iš  grynai natūralios kilmės mineralinių druskų ypač patinka žmonėms, kurių oda yra jautri. Šio itin švelnaus dezodoranto sudėtyje nėra ftalatų (Phthalate) ir alkoholio. Dezodorantas greitai įsigeria, ne..
12.90 €
Be PVM:12.90 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 6607/Ocean
Dezodorantas  iš  grynai natūralios kilmės mineralinių druskų ypač patinka žmonėms, kurių oda yra jautri. Šio itin švelnaus dezodoranto sudėtyje nėra ftalatų (Phthalate) ir alkoholio. Dezodorantas greitai įsigeria, netepa drabužių ir nepalieka baltų dėmių, nelimpa.Greenwalk® dezodoranto iš..
9.00 € 12.90 €
Be PVM:9.00 €
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)