Meniu
Prekių krepšelis

Valymo priemonės


                                         Rinkitės produktus, kurie yra draugiški gamtai ir žmogaus sveikatai ir naudokite juo kaip nurodyta instrukcijoje .

Gamintojas: 89 Aromatic Prekės kodas: 94813
Turime vietoje, greitas išsiuntimasŠvarūs namų langai užtikrins malonesnį vaizdą žvelgiant pro juos…Dore kvapo natos:Viršutinės natos :karamelė, apelsinas, melionas, laimas, kartusis apelsinas, žaliųjų lapų natos, greipfrutas.Vidurinės natos: našlaitė, rožė, levanda.Apatinės natos: baltasis muskusas..
5.99 €
Be PVM:5.99 €
Gamintojas: 89 Aromatic Prekės kodas: 89paviršiams
Turime vietoje, greitas išsiuntimasPaviršių valiklis yra praturtintas milijonu aukštos kokybės dalelių, kurios pasiruošusios panaikinti riebalų, purvo ar skysčių paliktus nešvarumus ir juos pakeisti išskirtiniais prabangos aromatais.Priemonė pasižymi tuo, kad ji lengvai valo nepažeisdama paviršiaus ..
16.99 €
Be PVM:16.99 €
Prekės kodas: DT01
Turime vietoje, greitas išsiuntimasChogan Bagnolux yra paruoštas naudojimui nukalkinimo valiklis, kuris suteikia jūsų vonios kambariui blizgančią apsaugą be dryžių.Jis efektyviai ir greitai pašalina kieto vandens nuosėdų dėmes, įsitvirtinusias nuosėdas, oksidaciją, muilą ir kitus smulkius likučius.B..
8.90 €
Be PVM:8.90 €
Prekės kodas: DT10
Turime vietoje, greitas išsiuntimasDEGREASER PLUS yra naujoviškas koncentruotas ploviklis, turintis riebalus šalinantį ir dezinfekuojantį poveikį. Dėl subalansuotos sudėties jis yra veiksmingas ir nepakeičiamas valant visus plaunamus paviršius nuo labiausiai įsisenėjusių nešvarumų.Sudėtyje nėra amon..
13.20 €
Be PVM:13.20 €
Prekės kodas: DT21
Turime vietoje, greitas išsiuntimasChogan  EVERGREEN sensation-kruopščiai valo ir veiksmingai kovoja su sunkiais nešvarumais, veikia antistatiškai.Plovikliui būdingas subtilus kvapas, paliekantis malonų švaros pojūtį ir gaivią atmosferą kambaryje. Sudėtyje yra daugiau nei 90 % biologiškai skaid..
9.90 €
Be PVM:9.90 €
Prekės kodas: DT13
Turime vietoje, greitas išsiuntimasChogan  Flower sensation-kruopščiai valo ir veiksmingai kovoja su sunkiais nešvarumais, veikia antistatiškai.Plovikliui būdingas subtilus kvapas, paliekantis malonų švaros pojūtį ir gaivią atmosferą kambaryje. Sudėtyje yra daugiau nei 90 % biologiškai skaidžių..
9.90 €
Be PVM:9.90 €
Prekės kodas: DT22
Turime vietoje, greitas išsiuntimasChogan FugaClean valiklis skirtas  plytelių  siūlių ir tarpų valymui.FugaClean skirtas keramikai, plytelėms, porcelianinėms keramikos dirbiniams, klinkeriui, terakotai ir visoms rūgštims atsparioms grindims ir sienoms. FugaClean ne tik palaiko sujungimus ..
12.80 €
Be PVM:12.80 €
Prekės kodas: DT03
OVEN yra riebalus šalinantis ploviklis. Jis buvo specialiai sukurtas taip, kad efektyviai ir greitai įsiskverbtų į kietus riebius likučius bei nešvarumus ir suminkštintų juos.Naudojimas :Orkaitės Įkaitinkite orkaitę (90°C), tada išjunkite. Užpurkškite ploviklio, leisdami jam prilipti prie sienų..
12.80 €
Be PVM:12.80 €
Prekės kodas: DT04
Turime vietoje, greitas išsiuntimasValo purvą. Apsaugo grindis ir atstato blizgėjimą. Pabrėžia natūralią medienos išvaizdą. Nepalieka dryžių ar vandens žymių.Talpa 750 mlItalija..
13.95 €
Be PVM:13.95 €
Prekės kodas: DT06
Turime vietoje, greitas išsiuntimasChogan  SPLENDIVETRO yra novatoriškas ploviklis, užtikrinantis puikią ir kruopščią stiklo, krištolo, veidrodžių ir visų plaunamų veidrodinių paviršių švarą.Jis efektyviai pašalina nešvarumus, riebalus, dulkes ir pirštų atspaudus.Tai universalus, nenuplaunamas ..
7.90 €
Be PVM:7.90 €
Prekės kodas: DT11
Turime vietoje, greitas išsiuntimasChogan STEEL BRILL kruopščiai nuvalo, poliruoja ir atkuria nerūdijančio plieno blizgesį be dryžių, pašalina nešvarumus bei oksidaciją nebraižydamas paviršiaus.Naudojimas :Užpurkškite valiklį ant neabrazyvinės kempinės ar šluostės, suvilgytos vandenyje ir valykite.&..
12.30 €
Be PVM:12.30 €
Prekės kodas: DT07
Turime vietoje, greitas išsiuntimasChogan STONEWASH grindų ploviklis, sukurtas marmuro plytelių , granito priežiūrai.Neputoja, suteikia paviršiams tolygų blizgesį, sustiprindamas jų natūralias savybes ir spalvas. Subtilus kvapas palieka malonų gaivumo ir švaros pojūtį kambaryje.Jis taip pat yra lab..
11.50 €
Be PVM:11.50 €
Prekės kodas: DT17
Turime vietoje, greitas išsiuntimasChogan  SUNFLOWER sensation-kruopščiai valo ir veiksmingai kovoja su sunkiais nešvarumais, veikia antistatiškai.Plovikliui būdingas subtilus kvapas, paliekantis malonų švaros pojūtį ir gaivią atmosferą kambaryje. Sudėtyje yra daugiau nei 90 % biologiškai skai..
9.90 €
Be PVM:9.90 €
Prekės kodas: DT12
Turime vietoje, greitas išsiuntimasChogan TOTALBRILL skirtas kasdieniam visų paviršių valymui. Išvalo, efektyviai dezinfekuoja ir nepalieka dryžių.Tinka laminatams, medienai, dažytiems arba lakuotiems paviršiams, plastikui, polikarbonatui, organiniam stiklui, metalams (pvz., baldams, stalams, stalvi..
11.00 €
Be PVM:11.00 €
Prekės kodas: DT28
Turime vietoje, greitas išsiuntimasChogan POWER ACTIVE yra itin koncentruota granuliuota riebalų šalinimo priemonė, kuri greitai išvalo visus vamzdžius jų nepaveikdama.Lengvai pašalina inkrustuojančių medžiagų nuosėdas, tokias kaip riebalai, aliejus, plaukai, muilas ir kt.Kiekis : 1 kgItalija..
22.90 €
Be PVM:22.90 €
Gamintojas: 89 Aromatic Prekės kodas: DT24
Turime vietoje, greitas išiuntimasWASHER PLUS DISHWASHER (4 funkcijos viename) yra emulsuojanti riebalų šalinimo priemonė. nukalkinimo priemonė. dezinfekavimo bei kvapų šalinimo priemonė, specialiai sukurta  indaplovių priežiūrai.Vienu tuščio plovimo ciklu ji gali  pašalinti visus riebalus..
8.70 €
Be PVM:8.70 €
Prekės kodas: DT25
WASHER PLUS – priemonė skirta skalbimo mašinai, turinti 4 funkcijas viename:Riebalų šalinimo priemonėŠalina kalkesDezinfekavimo priemonėPašalina kvapusVienu skalbimo ciklu ji gali akimirksniu pašalinti visus nešvarumų, ploviklių, kalkių nuosėdų ir pelėsio likučius, kurie susikaupia slapčiausiose ska..
9.80 €
Be PVM:9.80 €
Prekės kodas: DT08
Turime vietoje, greitas išsiuntimasChogan WCBRILL yra naujoviškas koncentruotas nukalkinimo ploviklis su balinamuoju poveikiu, skirtas visai santechnikai ir keramikai.Pašalina kalkių nuosėdas, rūdžių likučius, akmenų dėmes, grąžina pradinį apdorotų paviršių blizgesį.Taip pat pašalina blogus kvapus i..
8.50 €
Be PVM:8.50 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7019
Juodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose:muilas giliai valo įvairius paviršius (plyteles, parketą, plastiką, keramiką, lamin..
11.90 €
Be PVM:11.90 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7013
                                                    Greenwalk  eco indų plaunamoji priemonė Dish Soap NeutralTai koncentruotas, gaivus ir švelnus indų ploviklis,&nbs..
4.70 €
Be PVM:4.70 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7007
Priemonė skirta skalauti indus, daugiausia indaplovėms.Priemonė užtikrina aukštą indų skalavimo ir džiovinimo kokybę, tinka plaunant bet kokio „kietumo” vandenyje.Dozavimas: į indų plaunamąją mašiną kaskart įpilkite 5 ml priemonės 10 litrų vandens. Skalaujant rankomis – maždaug 0,4 ml priemonės 1 li..
10.20 €
Be PVM:10.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7014
Greenwalk Anti Calc Citro valo kalkių apnašas nuo keramikos, porceliano dirbinių, chromuotų paviršių, nerūdijančio plieno ir stiklo. Greenwalk Anti Calc Citro - vaisių rūgščių pagrindu pagaminta higieniška valomoji priemonė, veikianti švelniai, bet efektyviai. Puikiai valo rūgštims atspar..
10.20 €
Be PVM:10.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: G22
Greenwalk  indų skalavimo priemonė " DISH RINSING LIQUID " Priemonė skirta skalauti indus, daugiausia indaplovėms. Priemonė užtikrina aukštą indų skalavimo ir džiovinimo kokybę, tinka plaunant bet kokio „kietumo” vandenyje. Dozavimas: į indų plaunamąją mašiną kaskart įpilkite 5 ml pri..
19.40 €
Be PVM:19.40 €
Gamintojas: Greenway Prekės kodas: 3302
Atnaujinta pakuotėKankina neišplaunamos vyno, kavos ar uogų dėmės? Po mažųjų nuotykių kieme, atrodo, jog teks atsisveikinti su visais jų rūbeliais? Greenway vandenyje tirpūs universalūs valymo milteliai BioTrym Mystik jau vien savu pavadinimu pasako, jog mistiškai panaikins visus nešvarumus, kurie k..
6.50 €
Be PVM:6.50 €
Gamintojas: Greenway Prekės kodas: 3301
BioTrim MYSTIK - valomoji pasta yra skirta bendro naudojimo reikmėms.Ji efektyviai pašalina tiek sunkius, tiek įsisenėjusius nešvarumus nuo nerūdijančio plieno, stiklo, plastiko, keramikos paviršių, įskaitant ir rūdis, pridegimus, riebalus. Ji švelniai nupoliruoja ir prideda blizgesio.Tad tai puiki ..
6.50 €
Be PVM:6.50 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 56
Koncentruotas audinių minkštiklis su nano sidabru suteiks jūsų drabužiams neįtikėtiną švelnumą ir gaivumą. Talpa : 500 ml..
14.00 €
Be PVM:14.00 €
Gamintojas: Livioon Prekės kodas: 613
Puikiai pašalina nešvarumus, muilo ir kalkių nuosėdas bei dėmes, atsirandančias ant dušo kabinų paviršiaus.Ką galima valyti ?Dušo kabinasStiklines pertvarasVonios apnašas, vandens dryžius ir muilo nuosėdas.Naudojimas: Išpurkškite valiklį tolygiai ant norimo paviršiaus, tada nuplaukite.Sudėtis: <..
8.80 €
Be PVM:8.80 €
Gamintojas: Livioon Prekės kodas: 600
Nepriekaištinga baltaJokios dėmės nekels problemų Jūsų šviesiems drabužiams, kai po ranka bus koncentruotas skalbimo skystis, skirtas baltiems audiniams, su antibakteriniu nanosidabro priedu.Su juo Jūsų balti ir šviesūs drabužiai niekada nebus pilki!Koncentruotas baltų ir šviesių audinių skalbimo sk..
12.90 €
Be PVM:12.90 €
Gamintojas: Livioon Prekės kodas: 601
Prabangi juodaApsaugokite juodus drabužius nuo išblukimo koncentruotu skysčiu, skirtu skalbti juodus ir tamsius audinius.Drabužiai išlaikys malonų kvapą ir švarą. Tamsūs audiniai išliks tamsūs, o nanosidabro dėka juose nebus bakterijų, virusų ir grybelių.Sudėtis: 5-15% anionic surfactants, 5-15% n..
12.90 €
Be PVM:12.90 €
Gamintojas: Livioon Prekės kodas: 602
Spalvos magijaKad Jūsų drabužiai visada atrodytų kaip nauji, naudokite koncentruotą skalbimo skystį spalvotiems audiniams.Jis padės išlaikyti spalvų intensyvumą ir efektyviai pašalinti nešvarumus, nepažeidžiant subtilių medžiagos pluoštų.Nanosidabras suteikia jam antibakterinių savybių, o malonus kv..
12.90 €
Be PVM:12.90 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9215
Marius Fabre juodasis muilas - pasta 1kgJuodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose: muilas giliai valo įvairius pavir..
15.10 €
Be PVM:15.10 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9213
Juodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose: muilas giliai valo įvairius paviršius (plyteles, parketą, plastiką, keram..
13.20 €
Be PVM:13.20 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9203
Juodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose: muilas giliai valo įvairius paviršius (plyteles, parketą, plastiką, keram..
6.80 €
Be PVM:6.80 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9207/1
Šis muilas yra tikrasis Marselio muilas, gaminamas pagal tradicinį muilo gamybos receptą. Muilo dribsniai pagaminti iš palmių aliejaus ir kopros (kokosų branduolių ekstrakto) aliejaus. Puikus derinys garantuoja greitą ir efektyvų dėmių šalinimą, nepažeidžiant audinio struktūros. Būtent dėl šios prie..
15.90 €
Be PVM:15.90 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9602
Marius Fabre purškiamas juodasis muilas namams 500 mlJuodas muilas yra pagamintas iš alyvuogių aliejaus. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose: muilas giliai valo įvairius..
11.90 €
Be PVM:11.90 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 2
Muilas su nano sidabru skirtas prausimuisi ir kasdieninei veido bei kūno odos priežiūrai, taip pat rekomenduojamas naudoti skalbiant kūno bei veido priežiūros pirštines.Nepaprastai veiksmingai pašalina sunkiai panaikinamus nešvarumus, eliminuoja nemalonius kvapus, išsaugo audinio spalvas.Savybės :St..
8.00 €
Be PVM:8.00 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20504
Grindų plovimo priemonė 500ml.Labai koncentruota šarminė nano valymo priemonė skirta kruopščiam grindų valymui.Produktas puikiai tinka kasdieniniam grindų valymui, taip pat greitai pašalina įsisenėjusius nešvarumus.Dėl patobulintos sudėties produktas puikiai nuvalo nešvarumus, nepalikdamas jokių dry..
12.00 € 14.99 €
Be PVM:12.00 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20023
Universalus šarminis nano valiklis visų tipų paviršiams 1l.NANO GO ALL PURPOSE CLEANER yra universali praturtinta nanosidabru, šarminė valymo priemonė skirta kasdieniniam naudojimui.Tinka visų tipų paviršiams, efektyvi priemonė valyti furnitūrai, keramikai, dažytiems paviršiams, metalui, automobilio..
15.99 €
Be PVM:15.99 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20177
Prekės galiojimas iki 2024-12Speciali apsauginė danga vidaus plastikui 200ml.Dėka aktyvios NANO GO INTERIOR PLASTIC COATING polirolio formulės, plastiko detalės namuose ar automobilyje spindės švara!Vidaus plastiko polirolis sukuria apsauginį sluoksnį, kuris nuo supurvinimo saugo plastikinius gamini..
7.00 € 14.59 €
Be PVM:7.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 1
Muilas su nano sidabru skirtas skalbti ekologiškus produktus.Nepaprastai veiksmingai pašalina sunkiai panaikinamus nešvarumus, eliminuoja nemalonius kvapus, išsaugo audinio spalvas.Savybės :Stiprus poveikis naikinant virusus, bakterijas, grybeliusNesukelia alerginių reakcijųNedirgina odos, padeda iš..
8.00 €
Be PVM:8.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 10
Užtikrina puikią švarą ir audinių priežiūrą. Išsaugo spalvų gyvumą , stiprina apsaugą nuo išblukimo.Yra nepaprastai veiksmingas šalinant nešvarumus  Koloaidinio sidabro dalelės išskalbtiems drabužiams suteikia antibakterinių ir priešgrybelinių sąvybių. Palieka malonų, švelnų ir ilgai išliekantį..
14.00 €
Be PVM:14.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 11
Užtikrina puikią švarą ir audinių priežiūrą. Sugrąžina nepriekaištingą baltumą ir neleidžia pilkėtiYra nepaprastai veiksmingas šalinant nešvarumus  Koloaidinio sidabro dalelės išskalbtiems drabužiams suteikia antibakterinių ir priešgrybelinių sąvybių. Palieka malonų, švelnų ir ilgai išliekantį ..
14.00 €
Be PVM:14.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 12
Užtikrina puikią švarą ir audinių priežiūrą.  Išsaugo spalvų gyvumą ir intensyvumą.Yra nepaprastai veiksmingas šalinant nešvarumus  Koloaidinio sidabro dalelės išskalbtiems drabužiams suteikia antibakterinių ir priešgrybelinių sąvybių. Palieka malonų, švelnų ir ilgai išliekantį gaivumo kva..
14.00 €
Be PVM:14.00 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7002/2
Spiralinis šveistukas virtuvei pritaikytas itin stipriai ir giliai trinti. Jis nušveičia pridegusias dėmes ir apnašas nuo keptuvių ir puodų.  Šveisdami pridegusias dėmes nuo keptuvių, puodų ir kitų įvairių paviršių naudokite spiralinį šveistuką sudrėkintą.Šveistukas itin minkštas ir neardo net ..
6.00 €
Be PVM:6.00 €
Rodoma nuo 1 iki 44 iš 44 (1 puslapių)