Meniu
Prekių krepšelis
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant nuo 45 Eur!

Valymo priemonės


         Rinkitės produktus, kurie yra draugiški gamtai ir žmogaus sveikatai ir naudokite juo kaip nurodyta instrukcijoje .

Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7019
Juodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose:muilas giliai valo įvairius paviršius (plyteles, parketą, plastiką, keramiką, lamin..
11.90 €
Be PVM:11.90 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 8003
Greenwalk valomoji pasta SaniroPasta yra skirta tualeto patalpoms prižiūrėti kasdien. Efektyviai nuvalo rūdis, nuosėdas ir kitus nešvarumus net sunkiai pasiekiamose vietose. Į pastos SANIRO sudėtį įeinantis natūralus arbatmedžio aliejus neutralizuoja nemalonius kvapus. Pasta lengvai nusiplauna.Ingre..
6.00 €
Be PVM:6.00 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7008
Pagrindinė Wool Wash  paskirtis – natūralaus pluošto skalbimas: vilnos, zomšos, odos, šilko. Nuo storo vilnonio šaliko iki lengvutės šilkinės skarelės!Priemonė apsaugo nuo vilnos susivėlimo,  spalvotų drabužių nusidažymo, išlaiko spalvų intensyvumą!Speciali priemonė, skirta organ..
14.20 €
Be PVM:14.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7013
                                                    Greenwalk  eco indų plaunamoji priemonė Dish Soap NeutralTai koncentruotas, gaivus ir švelnus indų ploviklis,&nbs..
4.70 €
Be PVM:4.70 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7007
Priemonė skirta skalauti indus, daugiausia indaplovėms.Priemonė užtikrina aukštą indų skalavimo ir džiovinimo kokybę, tinka plaunant bet kokio „kietumo” vandenyje.Dozavimas: į indų plaunamąją mašiną kaskart įpilkite 5 ml priemonės 10 litrų vandens. Skalaujant rankomis – maždaug 0,4 ml priemonės 1 li..
10.20 €
Be PVM:10.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7014
Greenwalk Anti Calc Citro valo kalkių apnašas nuo keramikos, porceliano dirbinių, chromuotų paviršių, nerūdijančio plieno ir stiklo. Greenwalk Anti Calc Citro - vaisių rūgščių pagrindu pagaminta higieniška valomoji priemonė, veikianti švelniai, bet efektyviai. Puikiai valo rūgštims atspar..
10.20 €
Be PVM:10.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7012
Tai yra itin stiprios koncentracijos sanitarinis valiklis. Puikiai išvalo rūdis ir kalcio nuosėdas sanitarinėse patalpose. Priemonė naikina kalkių apnašas nuo visų atsparių rūgštims paviršių: keramikos, stiklo, porceliano, chromuotų ar nerūdijančio plieno detalių. Priemo..
10.20 €
Be PVM:10.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7011
Pagrindinė DelicateWash  paskirtis – spalvotų ir sintetinių drabužių skalbimas. Puikiai tinka sportinės aprangos, žieminių striukių, kelnių, slidinėjimo kostiumų, taip pat vaikiškų kombinezonų ir striukų skalbimui! Speciali priemonė, naudojama  jautriems ir spalvotiems drab..
12.20 €
Be PVM:12.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7017
Greenwalk Purity Silk - aukščiausios kokybės koncentruota priemonė skirta audiniams skalbti. Ji pagaminta muilo riešutų ekstrakto pagrindu. Efektyviai ir rūpestingai skalbia vilnonius audinius ir šilką tiek skalbiant rankomis (tinka jautriai odai), tiek skalbiamąja mašina net ir žemoje 20ºC - 6..
14.20 €
Be PVM:14.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7015
Greenwalk Purity - aukščiausios kokybės koncentruota priemonė skirta audiniams skalbti. Ji pagaminta muilo riešutų ekstrakto pagrindu. Efektyviai ir rūpestingai skalbia visų rūšių liną medvilninius ir sintetitinius audinius tiek skalbiant rankomis (tinka jautriai odai), tiek skalbiamąja ma..
14.20 €
Be PVM:14.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7019/1
Greenwalk skystas  juodasis skalbimo muilas100% natūralus Juodasis muilas yra puiki skalbimo priemonė. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Gerai išskalbia riebalų dėmes iš audinių (rankš..
7.90 €
Be PVM:7.90 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: G22
Greenwalk  indų skalavimo priemonė " DISH RINSING LIQUID " Priemonė skirta skalauti indus, daugiausia indaplovėms. Priemonė užtikrina aukštą indų skalavimo ir džiovinimo kokybę, tinka plaunant bet kokio „kietumo” vandenyje. Dozavimas: į indų plaunamąją mašiną kaskart įpilkite 5 ml pri..
16.49 € 19.40 €
Be PVM:16.49 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: G19
Greenwalk juodasis ūkiškas muilas, 500 mlJuodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai.Namuose:muilas giliai valo įvairius paviršius (plyt..
17.34 € 20.40 €
Be PVM:17.34 €
Eco valomoji pasta rankoms ANTIOIL ,Greenwalk
laikinai neturime
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 8004
Greenwalk ANTIOIL - tai ekologiška valomoji pasta, pasižyminti itin efektyviu gebėjimu sugerti riebalus nuo paviršių.  Greenwalk ANTIOIL pastos sudėtyje yra smulkių abrazyvinių, vandenyje tirpių dalelių, kurios padeda pašalinti giliai odos paviršiuje įsigėrusius nešvarumus. Patartina plauti la..
6.20 €
Be PVM:6.20 €
Eco valomoji pasta SPA vonios kambariui,  Greeenwalk
laikinai neturime
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 8002
Greenwalk valomoji pasta SPA vonios kambariui, 400gKasdienio naudojimo pasta vonios kambariams ir dušo patalpoms; ekologiškai švari. Efektyviai išvalo muilo likučius, riebalus ir nešvarumus bei apnašas  net sunkiai pasiekiamose vietose. „SPA” pastos sudėtyje yra smulkių abrazyvinių dalelių, kur..
6.00 €
Be PVM:6.00 €
Eco valomoji pasta UniCal virtuvei, Greenwalk
laikinai neturime
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 8001
Greenwalk valomoji pasta UniCal virtuvei, 400gValomoji pasta skirta virtuvės reikmenims, indams, plytelėms ir kitiems daiktams bei paviršiams prižiūrėti kasdien. Puikiai išvalo riebalus, purvą ir suodžius. Sodos pagrindu pagaminta pasta palengvina sunkiai išvalomų paviršių mechaninį šveitimą, negadi..
6.00 €
Be PVM:6.00 €
Gamintojas: Greenway Prekės kodas: 3302
Kankina neišplaunamos vyno, kavos ar uogų dėmės? Po mažųjų nuotykių kieme, atrodo, jog teks atsisveikinti su visais jų rūbeliais? Greenway vandenyje tirpūs universalūs valymo milteliai BioTrym Mystik jau vien savu pavadinimu pasako, jog mistiškai panaikins visus nešvarumus, kurie kadaise atrodė neįv..
5.30 €
Be PVM:5.30 €
Gamintojas: Greenway Prekės kodas: 3301
 BioTrim MYSTIK - valomoji pasta yra skirta bendro naudojimo reikmėms.Ji efektyviai pašalina tiek sunkius, tiek įsisenėjusius nešvarumus nuo nerūdijančio plieno, stiklo, plastiko, keramikos paviršių, įskaitant ir rūdis, pridegimus, riebalus. Ji švelniai nupoliruoja ir prideda blizgesio.Tad tai ..
5.30 €
Be PVM:5.30 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 56
Koncentruotas audinių minkštiklis su nano sidabru suteiks jūsų drabužiams neįtikėtiną švelnumą ir gaivumą. Talpa : 500 ml..
13.00 €
Be PVM:13.00 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9213
Juodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose: muilas giliai valo įvairius paviršius (plyteles, parketą, plastiką, keram..
13.20 €
Be PVM:13.20 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9203
Juodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose: muilas giliai valo įvairius paviršius (plyteles, parketą, plastiką, keram..
6.80 €
Be PVM:6.80 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9207
Šis muilas yra tikrasis Marselio muilas, gaminamas pagal tradicinį muilo gamybos receptą. Baltojo muilo kubas pagamintas iš palmių aliejaus ir kopros (kokosų branduolių ekstrakto) aliejaus. Puikus derinys garantuoja greitą ir efektyvų dėmių šalinimą, nepažeidžiant audinio struktūros. Būtent dėl šios..
6.80 €
Be PVM:6.80 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9207/1
Šis muilas yra tikrasis Marselio muilas, gaminamas pagal tradicinį muilo gamybos receptą. Muilo dribsniai pagaminti iš palmių aliejaus ir kopros (kokosų branduolių ekstrakto) aliejaus. Puikus derinys garantuoja greitą ir efektyvų dėmių šalinimą, nepažeidžiant audinio struktūros. Būtent dėl šios prie..
15.90 €
Be PVM:15.90 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9602
Marius Fabre purškiamas juodasis muilas namams 500 mlJuodas muilas yra pagamintas iš alyvuogių aliejaus. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose: muilas giliai valo įvairius..
11.90 €
Be PVM:11.90 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9601
Juodas muilas yra pagamintas iš alyvuogių aliejaus. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Sode: muilas naudojamas kaip nekenkiantis aplinkai insekticidas, kuris saug..
11.90 €
Be PVM:11.90 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7005
Kintamo tūrio šaukštas skirtas skystos arba birios substancijos tūriui nustatyti. Jį galima naudoti dozuojant tiek cheminius, tiek maistinius produktus nuo 5 iki 30 ml. Šaukštą labai lengva naudoti...
3.00 €
Be PVM:3.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 2
Muilas su nano sidabru skirtas prausimuisi ir kasdieninei veido bei kūno odos priežiūrai, taip pat rekomenduojamas naudoti skalbti ekologiškus produktus.Nepaprastai veiksmingai pašalina sunkiai panaikinamus nešvarumus, eliminuoja nemalonius kvapus, išsaugo audinio spalvas.Savybės :Stiprus poveikis n..
8.00 €
Be PVM:8.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 1
Muilas su nano sidabru skirtas prausimuisi ir kasdieninei veido bei kūno odos priežiūrai, taip pat rekomenduojams naudoti skalbti ekologiškus produktus.Nepaprastai veiksmingai pašalina sunkiai panaikinamus nešvarumus, eliminuoja nemalonius kvapus, išsaugo audinio spalvas.Savybės :Stiprus poveikis na..
8.00 €
Be PVM:8.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 10
Užtikrina puikią švarą ir audinių priežiūrą. Išsaugo spalvų gyvumą , stiprina apsaugą nuo išblukimo.Yra nepaprastai veiksmingas šalinant nešvarumus  Koloaidinio sidabro dalelės išskalbtiems drabužiams suteikia antibakterinių ir priešgrybelinių sąvybių. Palieka malonų, švelnų ir ilgai išliekantį..
13.00 €
Be PVM:13.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 11
Užtikrina puikią švarą ir audinių priežiūrą. Sugrąžina nepriekaištingą baltumą ir neleidžia pilkėtiYra nepaprastai veiksmingas šalinant nešvarumus  Koloaidinio sidabro dalelės išskalbtiems drabužiams suteikia antibakterinių ir priešgrybelinių sąvybių. Palieka malonų, švelnų ir ilgai išliekantį ..
13.00 €
Be PVM:13.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 12
Užtikrina puikią švarą ir audinių priežiūrą.  Išsaugo spalvų gyvumą ir intensyvumą.Yra nepaprastai veiksmingas šalinant nešvarumus  Koloaidinio sidabro dalelės išskalbtiems drabužiams suteikia antibakterinių ir priešgrybelinių sąvybių. Palieka malonų, švelnų ir ilgai išliekantį gaivumo kva..
13.00 €
Be PVM:13.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 9
100% natūralus, sudėtyje turi nanosidabro. Labai švelnius valomam paviršiui , naikina mikrobiologinę aplinką ir pašalina nemalonius kvapus. Malonaus mandarinų ir cinamono mišinio kvapo. Naudojimo būdas: skystį vienodu sluoksniu paskirstome po unitazo vidų, paliekame 30minučių ir nuskalaujame vandeni..
13.00 €
Be PVM:13.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 57
Ar ir jums taip būna, kad į indaplovę įdėta kapsulė neištirpsta, o indai pasibaigus skalbimo ciklui vis dar nešvarūs?Gelis puikiai susitvarko su sunkiais nešvarumais net  ir per trumpus plovimo ciklus.Apsaugo indaplovę nuo kalkių, sugeria nemalonius kvapus ir ištirpina joje likusius maisto liku..
18.00 €
Be PVM:18.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 3
Visų  paviršių dezinfekavimas. Kūno, drabužių, avalynės kvapų naikinimas, audinių, odos, medienos, apmušalų impregnavimas, augalų apsauga nuo pėlėsių ir grybelio atsiradimo...
7.00 €
Be PVM:7.00 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7006/1
Skalbiamąją priemonę „Washing Powder Regular“ galima naudoti nuo 40 ºC iki 95 ºC temperatūroje.Ji tinka visų tipų medžiagoms, tarp jų – subtilioms, taip pat spalvotiems drabužiams, galima skalbti skalbiamoje mašinoje ar rankomis. Ji puikiai tinka ir vaikų drabužiams skalbti.Jeigu Jūsų skalbiniai lab..
19.80 € 23.80 €
Be PVM:19.80 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7018/1
Tai ekonomiški skalbimo milteliai be fosfatų ir NTA (nitrilotriacto rūgšties), su itin didelės koncentracijos plovimo priedais. Milteliai skirti efektyviam baltų ir spalvotų drabužių skalbimui skalbimo mašinoje. Puikiai pašalina nešvarumus ir visų rūšių dėmes, tausoja audinius. Dauguma dėmių išplaun..
9.32 €
Be PVM:9.32 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7002/2
 Greenwalk spiralinis šveistukas virtuvei, komplektas  2x15gSpiralinis šveistukas virtuvei pritaikytas itin stipriai ir giliai trinti. Jis nušveičia pridegusias dėmes ir apnašas nuo keptuvių ir puodų.  Šveisdami pridegusias dėmes nuo keptuvių, puodų ir kitų įvairių paviršių naudokite ..
6.00 €
Be PVM:6.00 €
Rodoma nuo 1 iki 37 iš 37 (1 puslapių)