Meniu
Prekių krepšelis
Pristatymas Smartpost paštomatu visoje Lietuvoje  tik 1,80 eur 

Valymo priemonės


                                         Rinkitės produktus, kurie yra draugiški gamtai ir žmogaus sveikatai ir naudokite juo kaip nurodyta instrukcijoje .

Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7008
Pagrindinė Wool Wash  paskirtis – natūralaus pluošto skalbimas: vilnos, zomšos, odos, šilko. Nuo storo vilnonio šaliko iki lengvutės šilkinės skarelės!Priemonė apsaugo nuo vilnos susivėlimo,  spalvotų drabužių nusidažymo, išlaiko spalvų intensyvumą!Speciali priemonė, skirta organ..
14.20 €
Be PVM:14.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7013
                                                    Greenwalk  eco indų plaunamoji priemonė Dish Soap NeutralTai koncentruotas, gaivus ir švelnus indų ploviklis,&nbs..
4.70 €
Be PVM:4.70 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7007
Priemonė skirta skalauti indus, daugiausia indaplovėms.Priemonė užtikrina aukštą indų skalavimo ir džiovinimo kokybę, tinka plaunant bet kokio „kietumo” vandenyje.Dozavimas: į indų plaunamąją mašiną kaskart įpilkite 5 ml priemonės 10 litrų vandens. Skalaujant rankomis – maždaug 0,4 ml priemonės 1 li..
10.20 €
Be PVM:10.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7014
Greenwalk Anti Calc Citro valo kalkių apnašas nuo keramikos, porceliano dirbinių, chromuotų paviršių, nerūdijančio plieno ir stiklo. Greenwalk Anti Calc Citro - vaisių rūgščių pagrindu pagaminta higieniška valomoji priemonė, veikianti švelniai, bet efektyviai. Puikiai valo rūgštims atspar..
10.20 €
Be PVM:10.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7012
Tai yra itin stiprios koncentracijos sanitarinis valiklis. Puikiai išvalo rūdis ir kalcio nuosėdas sanitarinėse patalpose. Priemonė naikina kalkių apnašas nuo visų atsparių rūgštims paviršių: keramikos, stiklo, porceliano, chromuotų ar nerūdijančio plieno detalių. Priemo..
10.20 €
Be PVM:10.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7017
Greenwalk Purity Silk - aukščiausios kokybės koncentruota priemonė skirta audiniams skalbti. Ji pagaminta muilo riešutų ekstrakto pagrindu. Efektyviai ir rūpestingai skalbia vilnonius audinius ir šilką tiek skalbiant rankomis (tinka jautriai odai), tiek skalbiamąja mašina net ir žemoje 20ºC - 6..
14.20 €
Be PVM:14.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7015
Greenwalk Purity - aukščiausios kokybės koncentruota priemonė skirta audiniams skalbti. Ji pagaminta muilo riešutų ekstrakto pagrindu. Efektyviai ir rūpestingai skalbia visų rūšių liną medvilninius ir sintetitinius audinius tiek skalbiant rankomis (tinka jautriai odai), tiek skalbiamąja ma..
14.20 €
Be PVM:14.20 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: G22
Greenwalk  indų skalavimo priemonė " DISH RINSING LIQUID " Priemonė skirta skalauti indus, daugiausia indaplovėms. Priemonė užtikrina aukštą indų skalavimo ir džiovinimo kokybę, tinka plaunant bet kokio „kietumo” vandenyje. Dozavimas: į indų plaunamąją mašiną kaskart įpilkite 5 ml pri..
16.49 € 19.40 €
Be PVM:16.49 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: G19
Greenwalk juodasis ūkiškas muilas, 500 mlJuodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai.Namuose:muilas giliai valo įvairius paviršius (plyt..
17.34 € 20.40 €
Be PVM:17.34 €
Gamintojas: Greenway Prekės kodas: 3302
Kankina neišplaunamos vyno, kavos ar uogų dėmės? Po mažųjų nuotykių kieme, atrodo, jog teks atsisveikinti su visais jų rūbeliais? Greenway vandenyje tirpūs universalūs valymo milteliai BioTrym Mystik jau vien savu pavadinimu pasako, jog mistiškai panaikins visus nešvarumus, kurie kadaise atrodė neįv..
5.30 €
Be PVM:5.30 €
Gamintojas: Greenway Prekės kodas: 3301
 BioTrim MYSTIK - valomoji pasta yra skirta bendro naudojimo reikmėms.Ji efektyviai pašalina tiek sunkius, tiek įsisenėjusius nešvarumus nuo nerūdijančio plieno, stiklo, plastiko, keramikos paviršių, įskaitant ir rūdis, pridegimus, riebalus. Ji švelniai nupoliruoja ir prideda blizgesio.Tad tai ..
5.30 €
Be PVM:5.30 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 56
Koncentruotas audinių minkštiklis su nano sidabru suteiks jūsų drabužiams neįtikėtiną švelnumą ir gaivumą. Talpa : 500 ml..
13.00 €
Be PVM:13.00 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9215
Marius Fabre juodasis muilas - pasta 1kgJuodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose: muilas giliai valo įvairius pavir..
15.10 €
Be PVM:15.10 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9213
Juodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose: muilas giliai valo įvairius paviršius (plyteles, parketą, plastiką, keram..
13.20 €
Be PVM:13.20 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9203
Juodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose: muilas giliai valo įvairius paviršius (plyteles, parketą, plastiką, keram..
6.80 €
Be PVM:6.80 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9207
Šis muilas yra tikrasis Marselio muilas, gaminamas pagal tradicinį muilo gamybos receptą. Baltojo muilo kubas pagamintas iš palmių aliejaus ir kopros (kokosų branduolių ekstrakto) aliejaus. Puikus derinys garantuoja greitą ir efektyvų dėmių šalinimą, nepažeidžiant audinio struktūros. Būtent dėl šios..
6.80 €
Be PVM:6.80 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9207/1
Šis muilas yra tikrasis Marselio muilas, gaminamas pagal tradicinį muilo gamybos receptą. Muilo dribsniai pagaminti iš palmių aliejaus ir kopros (kokosų branduolių ekstrakto) aliejaus. Puikus derinys garantuoja greitą ir efektyvų dėmių šalinimą, nepažeidžiant audinio struktūros. Būtent dėl šios prie..
15.90 €
Be PVM:15.90 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9602
Marius Fabre purškiamas juodasis muilas namams 500 mlJuodas muilas yra pagamintas iš alyvuogių aliejaus. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Namuose: muilas giliai valo įvairius..
11.90 €
Be PVM:11.90 €
Gamintojas: Marius Fabre Prekės kodas: M9601
Juodas muilas yra pagamintas iš alyvuogių aliejaus. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai. Sode: muilas naudojamas kaip nekenkiantis aplinkai insekticidas, kuris saug..
11.90 €
Be PVM:11.90 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7005
Kintamo tūrio šaukštas skirtas skystos arba birios substancijos tūriui nustatyti. Jį galima naudoti dozuojant tiek cheminius, tiek maistinius produktus nuo 5 iki 30 ml. Šaukštą labai lengva naudoti...
3.00 €
Be PVM:3.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 2
Muilas su nano sidabru skirtas prausimuisi ir kasdieninei veido bei kūno odos priežiūrai, taip pat rekomenduojamas naudoti skalbiant kūno bei veido priežiūros pirštines.Nepaprastai veiksmingai pašalina sunkiai panaikinamus nešvarumus, eliminuoja nemalonius kvapus, išsaugo audinio spalvas.Savybės :St..
8.00 €
Be PVM:8.00 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: beryl
Efektyvus, koncentruotas indų ploviklis 500ml.Labai koncentruotas produktas skirtas indų plovimui rankomis.Produktas neturi fosfatų, tirštiklių, yra ekologiškas.Produktas netinka mechaninėms indaplovėms.KAM SKIRTAIndų ploviklis skirtas plauti rankomis. Puikiai plauna visus indus, langų stiklus, stik..
8.99 €
Be PVM:8.99 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20313
Aktyvus vonios kambario paviršių valiklis 500ml.Populiariausias ir perkamiausias NANO GO produktas – vonios kambario paviršių valiklis ACTIVE BATH.Aktyvus vonios kambario valiklis privers pamiršti kas yra sunkiai pašalinami nešvarumai. Valiklis puikiausiai susitvarko su kalkėmis, įvairiais nešvaruma..
10.99 €
Be PVM:10.99 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20085
Efektyvus šarminis riebalų, prikepusių, pridegusių, aprūkusių paviršių valiklis 500ml.Riebalai ir degėsiai virtuvėje įveikiami – tuo pasirūpins NANO GO DEGREASER!DEGREASER yra galinga priemonė riebiems, pridegusiems nešvarumams pašalinti iš grilinių krosnelių, kepsninių (BBQ), židinių, rūkymo kamerų..
12.59 €
Be PVM:12.59 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20092
Vienas populiariausių NANO GO produktų DERUSTER yra nepakeičiamas valiklis, skirtas pašalinti rūdis bei geležies nuosėdas nuo įvairių paviršių.Įvairių konstrukcijų paviršiai yra veikiami stiprių aplinkos poveikių, o dėl paviršiaus pobūdžio valyti daugeliu atvejų yra labai sunku arba neįmanoma. Tik n..
12.99 €
Be PVM:12.99 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20290
Purškiamas visų rūšių tekstilės valiklis 500ml.Jei norite, kad jūsų tekstilės gaminiai, baldų, automobilio apmušalai ar bet kokio tipo audiniai būtų nepriekaištingos būklės, rinkitės NANO GO TEXTILE CLEANER.Tai universali priemonė, skirta visų tipų tekstilės medžiagoms, eko-odai valyti. Koncentruoti..
10.49 €
Be PVM:10.49 €
Gamintojas: NanoGo Prekės kodas: 20177
Speciali apsauginė danga vidaus plastikui 200ml.Dėka aktyvios NANO GO INTERIOR PLASTIC COATING polirolio formulės, plastiko detalės namuose ar automobilyje spindės švara!Vidaus plastiko polirolis sukuria apsauginį sluoksnį, kuris nuo supurvinimo saugo plastikinius gaminius ir dažytas plastiko dalis,..
14.59 €
Be PVM:14.59 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 1
Muilas su nano sidabru skirtas skalbti ekologiškus produktus.Nepaprastai veiksmingai pašalina sunkiai panaikinamus nešvarumus, eliminuoja nemalonius kvapus, išsaugo audinio spalvas.Savybės :Stiprus poveikis naikinant virusus, bakterijas, grybeliusNesukelia alerginių reakcijųNedirgina odos, padeda iš..
8.00 €
Be PVM:8.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 10
Užtikrina puikią švarą ir audinių priežiūrą. Išsaugo spalvų gyvumą , stiprina apsaugą nuo išblukimo.Yra nepaprastai veiksmingas šalinant nešvarumus  Koloaidinio sidabro dalelės išskalbtiems drabužiams suteikia antibakterinių ir priešgrybelinių sąvybių. Palieka malonų, švelnų ir ilgai išliekantį..
13.00 €
Be PVM:13.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 11
Užtikrina puikią švarą ir audinių priežiūrą. Sugrąžina nepriekaištingą baltumą ir neleidžia pilkėtiYra nepaprastai veiksmingas šalinant nešvarumus  Koloaidinio sidabro dalelės išskalbtiems drabužiams suteikia antibakterinių ir priešgrybelinių sąvybių. Palieka malonų, švelnų ir ilgai išliekantį ..
13.00 €
Be PVM:13.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 12
Užtikrina puikią švarą ir audinių priežiūrą.  Išsaugo spalvų gyvumą ir intensyvumą.Yra nepaprastai veiksmingas šalinant nešvarumus  Koloaidinio sidabro dalelės išskalbtiems drabužiams suteikia antibakterinių ir priešgrybelinių sąvybių. Palieka malonų, švelnų ir ilgai išliekantį gaivumo kva..
13.00 €
Be PVM:13.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 9
100% natūralus, sudėtyje turi nanosidabro. Labai švelnius valomam paviršiui , naikina mikrobiologinę aplinką ir pašalina nemalonius kvapus. Malonaus mandarinų ir cinamono mišinio kvapo. Naudojimo būdas: skystį vienodu sluoksniu paskirstome po unitazo vidų, paliekame 30minučių ir nuskalaujame vandeni..
13.00 €
Be PVM:13.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 57
Ar ir jums taip būna, kad į indaplovę įdėta kapsulė neištirpsta, o indai pasibaigus skalbimo ciklui vis dar nešvarūs?Gelis puikiai susitvarko su sunkiais nešvarumais net  ir per trumpus plovimo ciklus.Apsaugo indaplovę nuo kalkių, sugeria nemalonius kvapus ir ištirpina joje likusius maisto liku..
18.00 €
Be PVM:18.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 56+10+11+12
Rinkinį sudaro :Koncentruotas audinių minkštiklis su nano sidabruMinkštiklis suteiks jūsų drabužiams neįtikėtiną švelnumą ir gaivumą.NanoSilver tamsiems audiniams koncentruotas skalbimo skystisUžtikrina puikią švarą ir audinių priežiūrą. Išsaugo spalvų gyvumą , stiprina apsaugą nuo išblukimo. N..
52.00 €
Be PVM:52.00 €
Gamintojas: Raypath NanoSilver Prekės kodas: 3
Visų  paviršių dezinfekavimas. Kūno, drabužių, avalynės kvapų naikinimas, audinių, odos, medienos, apmušalų impregnavimas, augalų apsauga nuo pėlėsių ir grybelio atsiradimo...
7.00 €
Be PVM:7.00 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7006/1
Skalbiamąją priemonę „Washing Powder Regular“ galima naudoti nuo 40 ºC iki 95 ºC temperatūroje.Ji tinka visų tipų medžiagoms, tarp jų – subtilioms, taip pat spalvotiems drabužiams, galima skalbti skalbiamoje mašinoje ar rankomis. Ji puikiai tinka ir vaikų drabužiams skalbti.Jeigu Jūsų skalbiniai lab..
23.80 €
Be PVM:23.80 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7018/1
Tai ekonomiški skalbimo milteliai be fosfatų ir NTA (nitrilotriacto rūgšties), su itin didelės koncentracijos plovimo priedais. Milteliai skirti efektyviam baltų ir spalvotų drabužių skalbimui skalbimo mašinoje. Puikiai pašalina nešvarumus ir visų rūšių dėmes, tausoja audinius. Dauguma dėmių išplaun..
9.32 €
Be PVM:9.32 €
Gamintojas: Greenwalk Prekės kodas: 7002/2
 Greenwalk spiralinis šveistukas virtuvei, komplektas  2x15gSpiralinis šveistukas virtuvei pritaikytas itin stipriai ir giliai trinti. Jis nušveičia pridegusias dėmes ir apnašas nuo keptuvių ir puodų.  Šveisdami pridegusias dėmes nuo keptuvių, puodų ir kitų įvairių paviršių naudokite ..
6.00 €
Be PVM:6.00 €
Rodoma nuo 1 iki 38 iš 38 (1 puslapių)