Propos Nature valomosios veido putos su šlamučiu, PUR’IMMORTELLE
- Atsargos: Turime
- Prekės kodas: MOUSSEIMMORTEL150
20.90 €
Be PVM: 17.27 €
Švelnios organinės valomosios putos kasdieniam veido valymui ir makiažo likučiams pašalinti.
Formulė su itališkojo šlamučio hidrolatu, hialurono rūgštimi, alaviju, glicerinu ir ryžių proteinais valo odą neapsunkindama, padeda išlaikyti drėgmės pojūtį ir palieka veidą gaivų, minkštą bei švaresnį.
99,64% natūralios kilmės ingredientų, 14,83% ekologiški.
Sertifikuota BIO.
Itališkojo šlamučio hidrolatas vertinamas dėl raminančių ir tonizuojančių savybių. Padeda sumažinti odos diskomforto, tempimo ir paraudimo pojūtį, todėl ypač tinka jautresnei odai.
Hialurono rūgštis padeda palaikyti odos drėgmę, suteikia švelnesnį, putlesnį ir glotnesnį odos pojūtį. Po valymo oda neatrodo išsausėjusi ar pavargusi.
Alavijas ramina, gaivina ir suteikia odai komforto. Puikiai tinka kasdieniam valymui, kai norisi švaros be agresyvaus sausumo pojūčio.
Ryžių proteinai
padeda suteikti odai švelnumo, komforto ir glotnumo pojūtį. Papildo formulę lengvu odą puoselėjančiu poveikiu.
PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:
Švelniai valo veido odą ir makiažo likučius.
Padeda išlaikyti odos drėgmės pojūtį po prausimosi.
Tinka jautriai, sausai ir reaktyviai odai.
Nesausina ir nepalieka tempimo pojūčio.
Be muilo, sulfatų, dažiklių, sintetinių kvapiklių, parabenų ir fenoksietanolio
Lengva, maloni putų tekstūra kasdieniam naudojimui
Gaivus, švarios ir minkštos odos pojūtis
Naudojimas :
Sudrėkinkite veido odą vandeniu. Užtepkite nedidelį kiekį putų ant veido ir kaklo. Švelniai masažuokite sukamaisiais judesiais, vengiant akių zonos, tada kruopščiai nuplaukite vandeniu.
150 ml
.png)