Meniu
Prekių krepšelis

Greenwalk virtuvės šluosčių rinkinys

Greenwalk virtuvės šluosčių rinkinys
-30 %
Greenwalk virtuvės šluosčių rinkinys
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: Greenwalk
  • Prekės kodas: G13
20.09 €
28.70 €
Be PVM: 20.09 €

Greenwalk šluostė virtuvės paviršiams valyti

Skirta riebalams nuo itin nešvarių paviršių valyti.  Audinys virtuvės paviršiams valo nešvarumus, riebalus, aliejų, maisto likučius ir dulkes nuo visų tipų virtuvės darbo paviršių: stalų, viryklių, garų surinktuvų ir t.t.
Naudokite audinį virtuvės paviršiams drėgną ir plaukite jį tik švariame vandenyje.
Šis audinys nebraižo paviršiaus.
28 x 35 cm

Greenwalk universali šluostė-rankšluostis

Aukščiausios kokybės Greenwalk® audinys iš mikropluošto skirtas įvairiems paviršiams valyti.

Įsigiję jį, Jūs tiesiog norėsite išmesti visus rankšluostukus, kurie kabo Jūsų virtuvėje! Ši universali šluostė skirta indų, įrankių, virtuvinių paviršių valymui, šluostymui ir blizginimui. Netgi būdama šlapia, ji šluosto sausai ir blizgina, pritraukia drėgmę, todėl ant rankšluostuko padėti nuvarvėti indai ypatingai greitai nudžiūsta, o nušluostyti su šiuo rankšluostuku, blizga tarsi veidrodinis paviršius. Ši šluostė sugeria iki litro skysčių, o naudosite ją ypač ilgai!
Norėdami nuvalyti dulkes nuo paviršiaus naudokite audinį „Avietė” sausą. O plaudami ir valydami riebalus, kalkes ir kitus nešvarumus, audinį sudrėkinkite.

1 vnt 
Dydis: 32 x 54 cm


Greenwalk tinklelis indams plauti

Specialus audinys, tobulai švariai išplaunantis indus, tačiau nereikalaujantis potencialiai kenksmingų chemikalų naudojimo. Naudokite jį tik su šiltu vandeniu. Dėl tinklinės struktūrosi audinys greitai džiūva.
Norėdami išvalyti audinį indams plauti, trumpai palaikykite jį verdančiame vandenyje, į kurį įpilkite šiek tiek Greenwalk® skalbiamosios priemonės „Washing Powder”. Kai vanduo atvės, skalaukite audinį švariame vandenyje.
45*45 cm