Meniu
Prekių krepšelis

Greenwalk grindų valymo rinkinys " Universalus ", vidutinis

Greenwalk grindų valymo rinkinys " Universalus ", vidutinis
-20 %
Greenwalk grindų valymo rinkinys " Universalus ", vidutinis
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: Greenwalk
  • Prekės kodas: G66
55.00 €
68.50 €
Be PVM: 55.00 €

*perkant grindų komplektą rinkitės nemokamą pristatymą kurjeriais

Greenwalk universali šluostė grindims, vidutinė 15 x 42 cm

Dėl ypač tankios mikropluošto audinio su kutais struktūros grindų valomoji šluostė efektyviai valo tiek sudrėkinta, tiek sausa.  Sausa šluostė puikiai surenka dulkes ir purvą, sudrėkinta – efektyviai išvalo ir nepalieka baltų dėmių.
Plaudami grindis naudokite tik švarų vandenį.

Greenwalk® universalus šluostės pagrindas "Extra", vidutinis, 40cm

Šluosčių pagrindus itin patogu naudoti, jie pagaminti iš lengvo metalo.Universalius šluosčių pagrindus patariama laikyti sausai su pritvirtintomis atitinkamų dydžių Greenwalk® šluostėmis, skirtomis grindims valyti sausai.Jų konstrukcija leidžia fiksuoti jų padėtį tokiu būdu, kad valant, pavyzdžiui, lubas, jie nesisukiotų.
Nelaikyti drėgnai! Valydami lubas, sienas ir mansardos langus tvirtinkite Greenwalk® šluosčių gnybtus prie universalių šluosčių pagrindų.
 

Greenwalk® teleskopinis kotas „Ekstra”

Aukštos kokybės patvarus sustumiamas kotas iš lengvo metalo, prie kurio tvirtinamas pagrindas su šluoste.Teleskopinio koto „Extra“ ilgis yra reguliuojamas. Reikiamas koto ilgis patogiai ir paprastai fiksuojamas.
Galima nustatyti nuo 104 iki 160 cm ilgį!

Guminis šepetys
Skirtas nešvarumams, dulkėms, pūkeliams ir plaukams nuo zomšinių dirbinių, automobilio sėdynių, kilimų, audinių ir baldų valyti. Guminį šepetį itin patogu naudoti gyvūnų plaukams surinkti nuo minkštų baldų bei kilimų. Surinks visus plaukus nuo įvairių kietų paviršių: plytelių, linoleumo, laminato, parketo ir t.t. Guminis šepetys surinks plaukus nuo baldų, laiptų ir zonų, kurias sunku pasiekti šluota. Šepetį sudaro daug guminių šerelių, kurie taip pat sukuria statinį krūvį, pritraukiantį plaukus.