-50% Universali mikropluošto šluostė Lux

Universali mikropluošto šluostė Lux


 2 ž 1 kainą
Vieną perki kitą- antrą gauni dovanų
                                                                                   

Šiuo universaliu mikropluošto audiniu lengvai nuvalysite dulkes, purvą, riebalus ir kitus nešvarumus nuo visų plaunamų paviršių. Sausą naudokite dulkėms valyti, o drėgnu valykite sienas, plyteles, vonią, stalviršius, metalo paviršius, automobilio vidaus paviršius ir t.t.
Pasižymi šiomis savybėmis:
·  Sausas. Statiškas efektas didina mikropluošto gebėjimą sulaikyti dulkių daleles. Kadangi Jūs lengvai šluostote paviršių, pluoštai gamina teigiamas elektrostatines įkrovas, kurios traukia dulkes ir turi neigiamą iškrovą kaip didžiulis magnetas.
·    Drėgnas. Mikropluoštas gali apytiksliai 7 kartus daugiau sugerti vandens ir nešvarumų nei pats sveria.  Veikia kaip bioninės kempinės, kurios naudoja kapiliarinę vakuumo jėgą, kad įtrauktų purvą, bakterijas, riebalus ir vandenį į jo mikropluoštus nuo paviršiaus, todėl paviršius tampa švarus ir blizgus. Dėl nelygios audinio struktūrоs ir statinio krūvio, ši sausa šluostė ypatingai gerai sutraukia dulkes, o sudrėkinta – giliai sugeria nešvarumus.
Valymui net nereikia naudoti buitinės chemijos priemonių, tikrai pilnai pakanka vandens - tai taupu ir ekologiška, o rezultatas nustebins !

Stilingos spalvos taps neatsiejamu bei džiuginančiu Jūsų virtuvės dekoro elementu.
40*40 cmParašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Universali mikropluošto šluostė Lux

  • Gamintojas: Greenwalk
  • Prekės kodas: 1001-3
  • Prieinamumas: 951
Pasiūlymas galioja:
  • 16.00 €
  • 8.00 €
  • Be PVM: 8.00 €

Galimi pasirinkimai

Žymos: Greenwalk, universali, mikropluošto, šluostė, Lux, audinys