Meniu
Prekių krepšelis
Pristatymas Smartpost paštomatu visoje Lietuvoje  tik 2 eur 

89 Aromatic parfumuotas audinių skalbimo skystis (1000ml)

89 Aromatic parfumuotas audinių skalbimo skystis (1000ml)
89 Aromatic parfumuotas audinių skalbimo skystis (1000ml)
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: 89 Aromatic
  • Prekės kodas: 89skalbiniu skystis parfumuotas
19.99 €
Be PVM: 19.99 €

Kone kiekvienas, gyvenimo įvykių sūkuryje, susiduriame su įvairiausiomis dėmėmis ant savo rūbų: ar tai būtų kelnės išpurvintos žemių, ar tai marškinėliai „papuošti“ riebalų dėmėmis po maisto ruošos, ar megztinis apipiltas vynų po linksmo vakaro draugų kompanijoje.

Kad tai nebūtų rūpestį keliantys nutikimai, sukūrėme skalbiklį su su CONEGÒN kvapo aromatais.

Ši priemonė yra skirta skalbti tiek rankomis, tiek ir įvairių tipų skalbimo mašinose.
Produktas veiksmingas esant 15-60 ºС temperatūrai, todėl riebalų, pieno, kraujo, žolės, vyno, arbatos ir kitos dėmės bus veiksmingai pašalintos. Skalbiklis pasižymi tuo, kad ne tik puikiai išvalo įsisenėjusias dėmes, bet ir prisodrina audinį išskirtiniais apelsinų, muskuso ir vanilės aromatais.

Rekomenduojama spalvotiems ir juodiems audiniams.
Naudojimo metu, skalbiklį reikėtų dozuoti priklausomai nuo audinių užterštumo ir vandens kietumo. Siekiant užtikrinti ilgalaikį kvapų ryškumą, rekomenduojama kartu naudoti ir  minkštiklį, kuris skalbiamiems rūbams suteiks papildomo minkštumo, jie mažiau elektrinsis ir lengviau lyginsis.

Greitai ir efektyviai veikiantis skalbiklis pašalins visas atsiradusias dėmes, prisodrins audinį CONEGÒN kvapo aromatais ir leis toliau aktyviai mėgautis gyvenimo malonumais!

Mūsų audinių skalbiklis su CONEGÒN trumpai:
Stipraus veikimo rūbų skalbiklis su Conegon kvapo aromatais
Veiksmingai šalina riebalų, pieno, kraujo, žolės ir kitas dėmes
Taikomas spalvotiems ir juodiems audiniams
Rekomenduojama naudoti kartu su minkštikliu
Tūris – 1000 ml
Pagaminta Lietuvoje.

Sudedamosios dalys: Anionic surfactants pam 5-15%, nonionic surfactants PAM <5%, EDTA and its salts <5%, parfum (benzyl salicylate, iso E super, linalool, helional, hydroxycitronellal), enzymes, preservative (dimethylol glycol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Dėmesio: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugotis, kad skalbiklis nepatektų į akis ar burną. Patekus ant odos, ją nuplauti vandeniu arba čiurkšle. Patekus į akis: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes.