Meniu
Prekių krepšelis
Pristatymas Smartpost paštomatu visoje Lietuvoje  tik 1,80 eur 

Nano Go putos odai valyti

Nano Go putos odai valyti
Nano Go putos odai valyti
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: NanoGo
  • Prekės kodas: 20184
10.68 €
Be PVM: 10.68 €
Putos skirtos visų rūšių odai valyti 250ml.

Batai, odiniai baldai, automobilio odinės sėdynės ir visi kiti odiniai gaminiai jūsų namuose, automobilyje ar biure bus švarūs ir tvarkingi naudojant NANO GO PUTAS ODAI VALYTI.

Valymo putos specialiai pagamintos visų tipų odos, zomšos, Eco ir natūralios odos priežiūrai, apsaugai ir giluminiam valymui.

Produkto veikliųjų ingredientų dėka nanosidabro dalelės prasiskverbia į giliausią pluošto dalį ir suteikia ypatingą apsaugą nuo nešvarumų ir visų rūšių purvo. Kitaip nei paprastos odos valymo priemonės, NANO GO LEATHER FOAM CLEANER nedžiovina valomos odos, tad ji nesutrūkinėja, išlieka elastinga ir minkšta.

Tai idealiai tinka valyti batus, diržus, striukes, baldus, apmušalus, automobilių sėdynes ar bet kurią kitą odą.

Putos gali ištirpinti net didžiausius nešvarumus, garantuojant efektyvų rezultatą per kelias minutes.

KAM SKIRTA
Odos valymo putos skirtos kruopščiam odos, zomšos, eko-odos ir nubuko valymui. Naudojamas įvairių odos gaminių, tokių kaip avalynė, odiniai baldai, automobilio sėdynės, rankinės, įvairūs aksesuarai ir t.t. valymui. Puikiai tinka automobilio odinių ir tekstilinų (sintetinių) sedynių valymui.

PRIVALUMAI
Turtinga kompozicija garantuoja puikų įsiskverbimą į nešvarumų gilumą, jų ištirpimą ir pakėlimą ant putų paviršiaus. Produktas nesausina odos ir nesudaro odos įtrūkimų. Sudaro apsauginį sluoksnį, atstumiantį nešvarumus. Sudėtyje nėra chloro.

Priemonės sudėtyje yra nanosidabro, kuris palaiko valomų paviršių sanitarinę švarą, apsaugo paviršius nuo greito užteršimo, nemalonaus kvapo.
Produktas gaminamas ekologiškais metodais.

KAIP NAUDOTI
Prieš naudojimą supurtyti. Užpurkškite putų ir nuvalykite minkštu šepetėliu ar kempine. Pašalinkite likučius mikropluošto šluoste. Jei reikia, pakartokite valymą. Valymo metu neleiskite putoms išdžiūti. Valant didelius odos gaminius, putas purkškite ant nedidelių plotų. Valant jautrios odos gaminį, putų nepurškite tiesiogiai ant gaminio, o užpurkškite ant kempinėlės ar mikropluošto šluostės ir valykite su ja.
Prieš naudojimą, atlikite bandymą nedideliame odos plote, nematomoje vietoje. Po valymo leiskite odai pilnai išdžiūti

Dėmesio!
Po valymo su LEATHER FOAM CLEANER, nuvalius purvą ir apnašas, gali pasimatyti ir išryškėti įvairūs odos pažeidimai tokie kaip: odos dažų nutrynimas, odos sutrūkinėjimas ir t.t. Ypač tai atktualu automobilių baltoms arba šviesioms sėdynėms.