BioDeposit® Elixir - augalų augimo stimuliatorius 12ml

BioDeposit® Elixir - augalų augimo stimuliatorius 12ml

BioDeposit® Elixir - natūralus humusinis koncentratas iš biologiškai aktyvių medžiagų, augalų augimo stimuliatorius, ekologiškai švarus, tirpus vandenyje ir pagamintas iš specialiai paruoštųį vairios humifikacijos ir oksidacijos durpių.
BioDeposit® Elixir koncentrato sudėtyje yra gerai subalansuotas humusinių (123g/l), fulvo- ir amino rūgščių bei makro- ir mikroelementų kompleksas.
BioDeposit® Elixir koncentratą saugu naudoti, nes jame nėra agresyvių, toksinių medžiagų.
BioDeposit® Elixir efektyvumas:

 • pagerina dirvožemio medžiagų apykaitos procesus;
 • suriša sunkiuosius metalus augalams nekenksmingu būdu;
 • sumažina ir neutralizuoja pesticidus, susikaupusius dirvožemyje dėl intensyvaus jų naudojimo;
 • padidina kultūrų derlingumą mažiausiai 20-40%;
 • ženkliai padidina augalų atsparumą ligoms, stresui ir ekstremalioms klimato sąlygomis, padidina mineralinių trąšų veiksmingumą;
 • aktyvina mikroorganizmų augimą ir jų veikimą dirvožemyje;

BioDeposit® Elixir naudojimas:
 

Jis skirtas augalų šaknų laistymui ir purškimui. Tinka visiems dirvožemio tipams.

Koncentratą naudoti praskiestą vandeniu santykiu 1:2000. 1 litras BioDeposit® Elixir yra numatytas 2000 litrų paruošto naudoti tirpalosu 0,006 g/l (0,06% tirpalo) humusinių rūgščių koncentracija.

Įvairia pusis BioDeposit® Elixir panaudojimas:

 • Sėklų mirkymui 3 lašus preparato reikia ištirpinti stiklinėje vandens arba 12 ml paketėlio turinį supilti į 20 l vandens. Sėklos suberiamos į audinį ir paliekamos 10-12 val. brinkti paruoštame tirpale. Praėjus nustatymam laikui, sėklos sodinamos į dirvą. Sėklų mirkymas BioDeposit® Elixir tirpale padidina daigumą ir keliomis dienomis sutrumpina jų daigumo procesą.
 • Augalų šaknų laistymui. Tirpalu laistyti galima neseniai pasodintus augalus, sėjinukus, ir brandžius augalus. Vegetacijos metu laistyti rekomenduojama 2 kartus. Pirmą kartą – palieti dirvožemį prieš sodinant sėklas, antrą kartą – po 14-15 dienų. Šiuo atveju tirpalo kiekis turėtų atitikti vandens kiekį, naudojamą įprastam laistymui.
 • Augalų lapų purškimui, nes juose vyksta svarbūs energijos kaitos procesai, tokie kaip chlorofilo gamyba ir anglies dioksido vartojimas. Paruoškite tokį patį tirpalą, kaip sėklų mirkymui arba laistymui (1:2000) ir vegetacijos metu purkškite 2 kartus su 14-15 dienų intervalu. Jei 20 l kiekis Jums per didelis, tuomet paketėlio turinį ištirpinkite stiklinėje vandens ir supilkite į sandarų butelį, kad neišgaruotų vanduo. Vėliau, jei būtina, pusę stiklinės tirpalo galima ištirpinti 10 l vandens, ketvirtį stiklinės – 5 l vandens ir t.t.  Bandymų rezultatai atskleidė, kad augalų šaknų laistymui arba purškimui naudojamas  BioDeposit® Elixir tirpalas derlingumą padidino 20-40 %, priklausomai nuo dirvožemio būklės. 
 • Kompostavimui koncentratą ištirpinkite vandenyje,  santykiu 1:1000, t.y.1 paketėlio turinį ištirpinkite 10 l vandens iršį tirpalą užpilkite ant komposto krūvos ar duobės. Tokiu būdu paruoštaskompostas bus prisotintas humusinių medžiagų ir ženkliai padidins Jūsų derlių.

Naudojant visą koncentrato kiekį, būtina 0,5 litro arba 1 litro plastikinio butelio turinį ištirpinti kibire vandens (10-15 l) ir gerai išmaišyti. Palaukti 3-5 minutes, kad didelės dalelės nusėstų dugne ir po to gauto tirpalo turinį perkošti per smulkų sietelį ar marlę. Gautą koncentruotą tirpalą reikia tinkamai paruošti darbui, t.y. supilti į 1000 l talpos vandens baką (arba 2000 l vienam litrui eliksyro). Gautą tirpalą galima naudoti su traktoriaus priekaba-purkštuvu arba lašine drėkinimo sistema.

BioDeposit® Elixir savo geriausią kokybę išlaiko 2 metus nuo pagaminimo datos, laikant nuo +5 iki 40° C temperatūroje.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

BioDeposit® Elixir - augalų augimo stimuliatorius 12ml

 • 1.20 €
 • Be PVM: 1.20 €

Žymos: BioDeposit, Elixir, augalų, augimo, stimuliatorius, 12ml