Meniu
Prekių krepšelis
Pristatymas Smartpost paštomatu visoje Lietuvoje  tik 1,80 eur 

Nano Go virtuvės paviršių nano valiklis

Nano Go virtuvės paviršių nano valiklis
Nano Go virtuvės paviršių nano valiklis
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: NanoGo
  • Prekės kodas: 20306
10.99 €
Be PVM: 10.99 €
Šarminė virtuvės paviršių priežiūros priemonė 500ml.

Švara ir gaiva virtuvėje – tai pasiekiama daug lengviau naudojant NANO GO VIRTUVĖS PAVIRŠIŲ VALIKLĮ, priemonę virtuvės paviršių valymui.

Virtuvėje praleidžiame daug laiko ne tik gaminant, bet ir valgant, pramogaujant, geriant kavą ir bendraujant su šeima. Tad natūralu, jog norisi šiam namų kampeliui išskirtinės švaros ir gaivos.

NANO GO VIRTUVĖS PAVIRŠIŲ VALIKLIS pakeis įprastus valiklius, o įrodęs savo efektyvumą ilgam užkariaus jūsų širdis.
Šios virtuvės paviršių priežiūros priemonės paslaptis – nanosidabro dalelių sudėtis, kuri efektyviai valo visus nešvarumus ir suteikia apsaugą paviršiams. Idealiai tinka valyti stalviršiams, virtuvės degikliams, indaplovei, šaldytuvui, mikrobangų krosnelei, kaitlentei ir kitiems virtuvės paviršiams. Šis virtuvės paviršių valiklis skirtas pašalinti riebalus, rūdžių dėmes, muilo pėdsakus, kalkes bei kitus nešvarumus virtuvėje. 

Malonus levandų kvapas suteiks namams daugiau gaivos, o nanosidabro formulė užtikrins apsaugą nuo naujų dėmių ir bet kokio nešvarumo.
Su NANO GO VIRTUVĖS PAVIRŠIŲ VALIKLIU džiaukitės savo virtuvės paviršių blizgesiu, švara ir grožiu!

KAM SKIRTA
Produktas skirtas kruopščiam virtuvės paviršių (stalviršių – blizgių ir matinių, viryklių, indukcinių kaitlenčių, kriauklių, šaldytuvų ir kitų buitinių prietaisų) vidaus ir išorės valymui. Tai puiki priemonė kalkėms, rūdžių dėmėms, muilo ir riebaliniams nešvarumams, pirštų atspaudams pašalinti.

PRIVALUMAI
Puikiai valo ir palieka švarius paviršius. Produktas palieka ploną apsauginę dangą, atstumiančią vandenį ir nešvarumus. Pašalina erzinančius riebalų ar pridegusio aliejaus kvapus. Produktas yra malonaus kvapo. Užtikrina apsaugą nuo naujų dėmių ar bet kokio tipo nešvarumų. Padeda atgaivinti ir išlaikyti virtuvės paviršių blizgesį, grožį ir originalumą. Pašalina net giliausius ir įsisenėjusius nešvarumus.

Sudėtyje nėra chloro, rūgščių. Šarminis produktas. Priemonės sudėtyje yra nanosidabro (5ppm), kuris palaiko valomų paviršių sanitarinę švarą, apsaugo paviršius nuo greito užteršimo, nemalonaus kvapo. Produktas gaminamas ekologiškais metodais.

KAIP NAUDOTI
Prieš naudojimą supurtyti. Užpurkškite gaminio ant užteršto paviršiaus, palikite 1 – 2 minutes, tada nuvalykite kempine ar šluoste, kol visiškai pašalinsite nešvarumus ir apnašas. Produkto perteklių pašalinkite šluoste. Pagal poreikį galima paviršių nuplauti vandeniu. Blizgesiui išgauti naudokite mikropluošto šluostę!

Kai kuriais atvejais, prieš produkto naudojimą, pagal Jūsų gaminio savybes, rekomenduojame atlikti suderinamumo testą mažame plote, nematomoje vietoje.

Galiojimo laikas 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos.