Meniu
Prekių krepšelis

89 Aromatic Dore Stiklų valiklis (720ml)

89 Aromatic Dore Stiklų valiklis (720ml)
89 Aromatic Dore Stiklų valiklis (720ml)
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: 89 Aromatic
  • Prekės kodas: 94813
5.99 €
Be PVM: 5.99 €

Turime vietoje, greitas išsiuntimas
Švarūs namų langai užtikrins malonesnį vaizdą žvelgiant pro juos…

Dore kvapo natos:
Viršutinės natos :
karamelė, apelsinas, melionas, laimas, kartusis apelsinas, žaliųjų lapų natos, greipfrutas.
Vidurinės natos: našlaitė, rožė, levanda.
Apatinės natos: baltasis muskusas, gintaras, pačiulis.

Ši valymo priemonė greitai ir efektyviai šalina riebalinius ar įsisenėjusius nešvarumus nuo langų ir palangių. Dėl savo universalumo, tinka ir veidrodžių, stiklinio stalo, keramikos, plieno ar medžio paviršių valymui. Valiklis išskirtinis tuo, kad nepalieka valymo žymių ir suteikia išskirtinio blizgesio.

Šios priemonės sudėtyje paslėpėme ir Jūsų jau pamėgtą Dore kvapą, kuris, po valymo darbų, nustebins savo saldžios karamelės natomis ir citrusine gaiva.

Norint panaikinti atsiradusius nešvarumus, tereikės nedidelį kiekį valiklio užpurkšti ant valomo paviršiaus ir po kelių minučių, nuvalyti sausa šluoste.  Jei vis dėlto dėmės visiškai nepasišalino, tai dar kartą pakartojus valymo procesą galėsite džiaugtis norima švara.

Lengvai ir greitai veikiantis valiklis akimirksniu nublizgins Jūsų langus ir užpildys namus išskirtiniais prabangos aromatais!

Mūsų langų valiklis trumpai:
Stipraus veikimo langų valiklis
Universali priemonė tinkanti įvairių paviršių valymui
Veiksmingai šalina riebalines ar įsisenėjusias dėmes
Nepalieka valymo žymių ir suteikia paviršiui blizgesio efektą

Tūris – 720 ml
Pagaminta Lietuvoje.

Sudėtis: Isopropanol <1 %, 2-butoxyethanol <1 %, anionic surfactants <1 %, parfum, preservative (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone).

Dėmesio: Dirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/ dėvėti apsauginius drabužius/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

PATEKUS ANT ODOS: Odą nuplauti vandeniu/čiurkšle.
PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.