Meniu
Prekių krepšelis
Pristatymas Smartpost paštomatu visoje Lietuvoje  tik 1,80 eur 

Nano Go aktyvus vonios kambario nano valiklis

Nano Go aktyvus vonios kambario nano valiklis
Nano Go aktyvus vonios kambario nano valiklis
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: NanoGo
  • Prekės kodas: 20313
10.79 €
Be PVM: 10.79 €
Aktyvus vonios kambario paviršių valiklis 500ml.

Populiariausias ir perkamiausias NANO GO produktas – vonios kambario paviršių valiklis ACTIVE BATH.

Aktyvus vonios kambario valiklis privers pamiršti kas yra sunkiai pašalinami nešvarumai. Valiklis puikiausiai susitvarko su kalkėmis, įvairiais nešvarumais, riebalais, muilo pėdsakais, rūdžių dėmėmis, kurios gadina paviršius ir vaizdą vonioje.

Ne tik valo, bet ir palengvina valymą ateityje – aktyvūs komponentai sukuria ploną apsauginį sluoksnį, atstumiantį visų rūšių nešvarumus.

Nanosidabro dalelės yra pagrindinė ACTIVE BATH sudedamoji dalis. Jos yra atsakingos už nešvarumų ar dėmių pašalinimą, paliekant ant valomų paviršių malonų kvapą.

Gaiva vonios kambaryje garantuota!

Svarbu paminėti ir tai, jog ACTIVE BATH vonios kambariui turi didesnę aktyviųjų ingredientų koncentraciją, o tai reiškia, kad efektyviam valymui pakaks mažo produkto kiekio. Kitaip – vienos įsigytos pakuotės užteks ilgam.

Išbandykite NANO GO AKTYVŲ VONIOS KAMBARIO VALIKLĮ ir žinosite kas yra nepriekaištingai švari vonia!

KAM SKIRTA
Šarminis produktas, skirtas kruopščiam santechnikos gaminių valymui, taip pat vonios kambario keramikai, dušo kabinos stiklui, plastikui, metaliniams paviršiams, dušo kabinoms bei akrilo gaminiams.

PRIVALUMAI Puiki priemonė kalkių, nuosėdų, rūdžių dėmėms, muilui ir kosmetikai šalinti. Puikiai valo ir palieka blizgančius paviršius. Sukuria apsauginį sluoksnį, atstumiantį nešvarumus. Malonaus kvapo.
Sudėtyje nėra chloro, rūgščių.
Priemonės sudėtyje yra nanosidabro (nanosilver) dalelių, apsaugančių paviršių nuo greito užteršimo, purvo, kalkių apnašų, nemalonaus kvapo. Produktas gaminamas ekologiškais metodais.

KAIP NAUDOTI
Prieš naudojimą supurtyti. Užpurkškite produkto ant nešvaraus paviršiaus, palaukite 1 – 3 minutes, tada nuvalykite šepetėliu, kempine ar šluoste, kol visiškai pašalinsite nešvarumus ir apnašas. Itin užterštiems paviršiams procedūrą pakartoti.

Neleisti produktui išdžiūti. Produkto likučius pašalinkite šluoste, paviršių nuplaukite vandeniu. Kai kuriais atvejais, prieš produkto naudojimą, pagal Jūsų gaminio savybes, rekomenduojame atlikti suderinamumo testą mažame plote, nematomoje vietoje.

Galiojimo laikas 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos.