Meniu
Prekių krepšelis

Rinkinys automobiliui

Rinkinys automobiliui
-29 %
Rinkinys automobiliui
  • Atsargos: Turime
  • Prekės kodas: 2275-20177
23.00 €
32.59 €
Be PVM: 23.00 €

Galimi pasirinkimai

Šluostės skiriasi tik spalva


Rinkinį sudaro :

Dvipusė šluostė-rankšluostis automobiliui Greenway Aquamagic Luxe

Automobilio išorinė išvaizda ir ideali tvarka salone svarbūs ne tik kaip įvaizdžio elementai. Žibintų, numerio, stiklų ir veidrodžių švara – saugaus vairavimo prielaida. Švarios rankenos, durelės ir salonas – tvarkingų rūbų garantija.O savalaikis automobilio valymas nuo purvo reiškia jūsų automobilio kėbulo dažų ilgaamžiškumą. Dabar to pasiekti galėsite nenaudodami chemijos produktų ir be nuolatinio lankymosi plovyklose. Ypatingai gero sugeriamumo sąvybių dėka, ši šluostė lengvai susitvarko su dideliais valymo paviršiais .

Naudojant „AQUAmagic Luxe“ rankšluostį Jūsų automobilis bus visuomet nepriekaištingai švarus.

40*30 cm

Nano Go vidaus plastikų danga

Speciali apsauginė danga vidaus plastikui 200ml.

Dėka aktyvios NANO GO INTERIOR PLASTIC COATING polirolio formulės, plastiko detalės namuose ar automobilyje spindės švara!

Vidaus plastiko polirolis sukuria apsauginį sluoksnį, kuris nuo supurvinimo saugo plastikinius gaminius ir dažytas plastiko dalis, baldų furnitūrą. Idealus padengti automobilio salono plastikinėms dalims, gumos gaminiams, vinilui bei dirbtinei odai. Hidrofobinė danga ne tik atstumia nešvarumus, apsaugo nuo vandens, tačiau ir nuo, pavyzdžiui, automobilio salono elementus gadinančios drėgmės, UV spindulių, dulkių ir purvo prilipimo. Tuo pačiu danga sukuria natūralų satino spindesį – priemone padengti elementai atrodo tarsi nauji, bet ne blizgūs.

Išbandžius INTERIOR PLASTIC COATING – ilgiau džiaugsitės švara ir lengva plastikų bei furnitūros priežiūra!

KAM SKIRTA: Hidrofobinė, apsauginė, poliravimo danga skirta vidinių plastikų, baldų furnitūros, automobilio salono dalių priežiūrai. Naudojama baldų spalvai atgaivinti, suteikti naujumo išvaizdos.

PRIVALUMAI: Produktas sukuria patvarią, vandenį, purvą ir riebalus atstumiančią anti-statinę dangą. Padengtas paviršius gauna satino lengvo blizgesio, paviršiaus spalva tampa nauja. Nesukelia spalvos pakitimų, neblukina spalvos. Puiki priemonė automobilio salono plastikinėms dalims, gumos gaminiams, vinilui bei dirbtinei odai. Produktas gaminamas ekologiškais metodais.

KAIP NAUDOTI: Tolygiai paskirstykite priemonę ant švaraus paviršiaus su šluoste ar kempinėle. Pašalinkite priemonės perteklių šluoste. Įtrinkite (poliruokite) priemonę su mikropluošto šluoste.

Produkto efektyvumas: iki 6 mėnesių

Galiojimo laikas 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos.