Meniu
Prekių krepšelis
Pristatymas Smartpost paštomatu visoje Lietuvoje  tik 1,80 eur 

Nano Go šarminė rūdžių šalinimo priemonė

Nano Go šarminė rūdžių šalinimo priemonė
Nano Go šarminė rūdžių šalinimo priemonė
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: NanoGo
  • Prekės kodas: 20092
12.99 €
Be PVM: 12.99 €
Vienas populiariausių NANO GO produktų DERUSTER yra nepakeičiamas valiklis, skirtas pašalinti rūdis bei geležies nuosėdas nuo įvairių paviršių.

Įvairių konstrukcijų paviršiai yra veikiami stiprių aplinkos poveikių, o dėl paviršiaus pobūdžio valyti daugeliu atvejų yra labai sunku arba neįmanoma. Tik ne su šiuo valikliu!

Produktas idealiai tinka valyti metalines dalis, detales ir paviršius, automobilių ratus, granitą, keramiką, aliuminį, darbo įrankius ir t.t. – viską, kur yra ar gali susidaryti rūdžių.

Koncentruotų ingredientų bei aktyvios valymo formulės dėka valiklis puikiai pašalina net didžiausius rūdžių ir geležies nešvarumus ir veiksmingai apsaugo nuo oksidacijos sukeltų natūralių pažeidimų. Naudojant šį valiklį susitvarkyti su rūdimis taps daug paprasčiau.

NANO GO DERUSTER poveikis yra matomas beveik iš karto, todėl jums nereikės ilgai laukti, kad pastebėtumėte valymo rezultatus.

KAM SKIRTA Pažangus šarminis produktas rūdžių pašalinimui nuo įrankių, įrangos, transporto priemonių, mineralinių ir keramikos paviršių. Puikiai ištirpdo ir pašalina rūdis net iš gilių betono porų ar grindinio akmenų.

Tai nėra „rūdžių surišėjas“.

PRIVALUMAI
• Greitai ištirpdo nešvarumus ir oksiduotą sluoksnį.
• Pašalina dėmes ir spalvos pakitimus.
• Produktų sudedamosios dalys leidžia greitai pašalinti rūdžių sluoksnį.
• Produkte nėra rūgščių, kurios kenkia mineralinam paviršiui!
• Nekenksmingas valomam paviršiui.
• Produktas gaminamas ekologiškais metodais.

 KAIP NAUDOTI
Prieš naudojimą supurtyti. Užpurkškite ant paviršiaus ir palikite 2 – 5 minutes. Neleiskite produktui išdžiūti. Šepetėliu ar kempine nuvalykite valomą paviršių. Jei reikia, pakartokite procedūrą. Didelius paviršius, tokius kaip betoną ar grindinio akmenis, panaudojus produktą, nuplaukite stipria vandens srove. Nenaudokite ant karštų paviršių. Neleiskite valikliui nudžiūti! Kai kuriais atvejais, prieš produkto naudojimą, pagal Jūsų gaminio savybes, rekomenduojame atlikti suderinamumo testą mažame plote, nematomoje vietoje. Norėdami apsaugoti vaikus ir kitus asmenis, šiam produktui naudojame specifinį kvapą. Jei produktas naudojamas patalpose, po produkto naudojimo gerai išvėdinkite patalpas.

Galiojimo laikas 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos.
Talpa : 500 ml