Meniu
Prekių krepšelis

Livioon skalbimo geliai 3 vnt + skalbinių minkštiklis

Livioon skalbimo geliai 3 vnt + skalbinių minkštiklis
-20 %
Livioon skalbimo geliai 3 vnt + skalbinių minkštiklis
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: Livioon
  • Prekės kodas: 600+601+602+603
Pasiūlymas galioja:
d.
val.
min.
sek.
40.60 €
50.70 €
Be PVM: 40.60 €
Skalbimo gelis baltiems audiniams 1 vnt 500 ml
Nepriekaištinga balta
Jokios dėmės nekels problemų Jūsų šviesiems drabužiams, kai po ranka bus koncentruotas skalbimo skystis, skirtas baltiems audiniams, su antibakteriniu nanosidabro priedu. Su juo Jūsų balti ir šviesūs drabužiai niekada nebus pilki!

Skalbimo gelis juodiems audiniams 1 vnt 500 ml
Prabangi juoda
Apsaugokite juodus drabužius nuo išblukimo koncentruotu skysčiu, skirtu skalbti juodus ir tamsius audinius. Drabužiai išlaikys malonų kvapą ir švarą. Tamsūs audiniai išliks tamsūs, o nanosidabro dėka juose nebus bakterijų, virusų ir grybelių.

Skalbimo gelis spalvotiems audiniams 1 vnt 500 ml
Spalvos magija
Kad Jūsų drabužiai visada atrodytų kaip nauji, naudokite koncentruotą skalbimo skystį spalvotiems audiniams. Jis padės išlaikyti spalvų intensyvumą ir efektyviai pašalinti nešvarumus, nepažeidžiant subtilių medžiagos pluoštų. Nanosidabras suteikia jam antibakterinių savybių, o malonus kvapas išliks su Jumis ilgam laikui.

Skalbinių minkštiklis 1 vnt 500 ml
Apsauga, švelnumas, aromatas
Apsaugokite kiekvieną savo mėgstamų drabužių pluoštą parfumuotu audinių minkštikliu. Jis suteiks Jūsų drabužiams nuostabų kvapą. Efektyviai pašalins iš jų bakterijas, virusus ir grybelius dėl sudėtyje eančio nanosidabro.