Meniu
Prekių krepšelis
Pristatymas Smartpost paštomatu visoje Lietuvoje  tik 1,80 eur 

Greenwalk eco universalus valymo rinkinys

Greenwalk eco universalus valymo rinkinys
-15 %
Greenwalk eco universalus valymo rinkinys
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: Greenwalk
  • Prekės kodas: G19
17.34 €
20.40 €
Be PVM: 17.34 €


Greenwalk juodasis ūkiškas muilas, 500 ml

Juodasis muilas yra puikus pagalbininkas „ir namuose, ir sode”. Muilo sudėtyje nėra tirpiklių, dažiklių, konservantų, jis yra 100% natūralus. Muilas yra skaidus biologiškai ir nekenkia mus supančiai aplinkai.

Namuose:

muilas giliai valo įvairius paviršius (plyteles, parketą, plastiką, keramiką, laminatą, medį, marmurą, kilimus, odą, tekstilę ir t.t.) ir suteikia jiems spindesį. Muilas lengvai šalina riebalus ir nešvarumus nuo visų virtuvės paviršių (sienų, puodų, keptuvių, ventiliacijos angų), suodžius nuo krosnelių, stiklo ar kepsninių. Gerai išskalbia riebalų dėmes iš audinių (rakšluosčių, staltiesių).

Rekomenduojama naudoti: 2 valgomuosius šaukštus muilo ištirpinkite 5 l šilto vandens.

Sode:

muilas naudojamas kaip nekenkiantis aplinkai insekticidas, kuris saugo ir valo augalus (rožių krūmus, vaismedžius, dekoratyvinius augalus) nuo amarų ir kitų kenkėjų.

Rekomenduojama naudoti: 5 valgomuosius šaukštus juodojo muilo ištirpinkite 1 l vandens. Tirpalu purkškite augalų lapus ryte arba vakare.

Gyvūnams:

muilą galima naudoti kaip šampūną naminiams gyvūnams prausti. Muilas prausia švelniai, suteikia kailiui blizgesį, nesukelia alergijos ir saugo nuo parazitų. Rekomenduojama išmuilinti drėgną gyvūno kailį, palaukti 1-2 minutes ir nuskalauti švariu vandeniu. Muilas naudojamas ekologiškuose gyvulininkystės ūkiuose karvių tešmenims prieš melžimą prausti. Rekomenduojama ištirpinti nedidelį muilo kiekį šiltame vandenyje ir šiame tirpale sudrėkinus audinį nuplauti juo tešmenį. 

Transporto priemonėms:

muilu galima plauti motociklus, valtis, dviračius, poliruoti ir plauti automobilio kėbulą, valyti saloną. Rekomenduojama 2 valgomuosius šaukštus muilo ištirpinti 5 l vandens. 

Dailės dirbtuvėje:

muilu išplauti šepetėliai tarnaus ilgai ir bus itin minkšti. Muilu lengva išplauti akrilinių dažų dėmes iš audinio. Rekomenduojama išmuilinti dėmę, lengvai ištrinti audinį ir po keleto valandų išskalauti.


Greenwalk guminis šepetys

Guminis šepetys skirtas  nešvarumams, dulkėms, pūkeliams ir plaukams nuo zomšinių dirbinių, automobilio sėdynių, kilimų, audinių ir baldų valyti.

Guminį šepetį itin patogu naudoti naminiams gyvūnams šukuoti.

Puikiai išvalo dulkes ir purvą nuo šluostės grindims valyti sausai ir pirštinės paviršiams valyti.

Naudokite sausą, panaudoję išskalaukite po tekančio vandens srove.

Dydis: 15 cm

Žymos: eco