Meniu
Prekių krepšelis

Pristatymas į Venipak paštomatus tik 2 eur

Nano Go vidaus plastikų danga

Nano Go vidaus plastikų danga
-52 %
Nano Go vidaus plastikų danga
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: NanoGo
  • Prekės kodas: 20177
7.00 €
14.59 €
Be PVM: 7.00 €
Prekės galiojimas iki 2024-12

Speciali apsauginė danga vidaus plastikui 200ml.

Dėka aktyvios NANO GO INTERIOR PLASTIC COATING polirolio formulės, plastiko detalės namuose ar automobilyje spindės švara!

Vidaus plastiko polirolis sukuria apsauginį sluoksnį, kuris nuo supurvinimo saugo plastikinius gaminius ir dažytas plastiko dalis, baldų furnitūrą.

Idealus padengti automobilio salono plastikinėms dalims, gumos gaminiams, vinilui bei dirbtinei odai.

Hidrofobinė danga ne tik atstumia nešvarumus, apsaugo nuo vandens, tačiau ir nuo, pavyzdžiui, automobilio salono elementus gadinančios drėgmės, UV spindulių, dulkių ir purvo prilipimo. Tuo pačiu danga sukuria natūralų satino spindesį – priemone padengti elementai atrodo tarsi nauji, bet ne blizgūs.

Išbandžius INTERIOR PLASTIC COATING – ilgiau džiaugsitės švara ir lengva plastikų bei furnitūros priežiūra!

KAM SKIRTA:

Hidrofobinė, apsauginė, poliravimo danga skirta vidinių plastikų, baldų furnitūros, automobilio salono dalių priežiūrai. Naudojama baldų spalvai atgaivinti, suteikti naujumo išvaizdos.

PRIVALUMAI: Produktas sukuria patvarią, vandenį, purvą ir riebalus atstumiančią anti-statinę dangą. Padengtas paviršius gauna satino lengvo blizgesio, paviršiaus spalva tampa nauja. Nesukelia spalvos pakitimų, neblukina spalvos. Puiki priemonė automobilio salono plastikinėms dalims, gumos gaminiams, vinilui bei dirbtinei odai. Produktas gaminamas ekologiškais metodais.

KAIP NAUDOTI: Tolygiai paskirstykite priemonę ant švaraus paviršiaus su šluoste ar kempinėle. Pašalinkite priemonės perteklių šluoste. Įtrinkite (poliruokite) priemonę su mikropluošto šluoste.
Produkto efektyvumas: iki 6 mėnesių

Galiojimo laikas 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos.