Meniu
Prekių krepšelis

Marius Fabre vonios druska Kalendra, 300 gr

Marius Fabre vonios druska  Kalendra, 300 gr
Marius Fabre vonios druska Kalendra, 300 gr
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: Marius Fabre
  • Prekės kodas: M9404
12.00 €
Be PVM: 12.00 €

Marius Fabre  vonios druska pagaminta Provanso regione Kamargo (Camargue) vietovėje. Druska išgaunama jūros vandeniu užliejamų Ronos deltos žemumų teritorijoje, Viduržemio jūros baseino Kamargo gamtiniame rezervate ir yra laikoma aukščiausios kokybės druska. Kamargo druska renkama rankiniu būdu iš negilių druskingų ežerėlių. Jos sudėtyje yra didelės koncentracijos kalio, kalcio, magnio, jodo, ir vario.

Neatsiejama  šios druskos dalis yra žolinis augalas – kalendra, kuri nuo neatmenamų laikų Rytuose naudojama kulinarijoje, kaip prieskonis, taip pat medicinos srityje. 

Marius Fabre sukūrė rytietišką magiją skleidžiančią vonios druską, kuri pakeri savo nuostabiu, jausmingu ir pikantišku aromatu bei perteikia turkiškos hamamo pirties atmosferą.

Sudėtis: 
Kamargo druska
Kalendros ekstraktas

Naudojimas:  Vonios druską ištirpinkite šiltame vandenyje ir pagulėkite jame 15-20 minučių. Po to, apsišluostykite rankšluosčiu ir leiskite sau pailsėti. Kamargo vonios druska gali būti derinama su įvairiais SPA eliksyrais.

Ji taip pat gali būti naudojama kaip kūno šveitiklis. Iš pradžių saują druskos sudrėkinkite vandeniu ir po to įtrinkite ją į odą lengvais masažo judesiais. Įsidėmėkite, kad prieš atliekant šią procedūrą, kūną būtina įkaitinti. Norėdami tai padaryti, kelis kartus apsilankykite garinėje pirtyje po 3-4 minutes su trumpu atokvėpiu. Vėliau įtrinkite kūną druska, vengdami veido ir kaklo srities, ir atsipalaiduokite pirtyje  5-7 minutes. 

Druskai patekus į akis, praskalaukite jas švariu tekančiu vandeniu.

Ingredients/INCI:  Sodium chloride, Parfum, Limonene, Linalool.