Meniu
Prekių krepšelis

Raypath kūno, veido priežiūros rinkinys

Raypath kūno, veido priežiūros rinkinys
Raypath kūno, veido priežiūros rinkinys
78.00 €
Be PVM: 78.00 €Į rinkinį įeina: Pilingo pirštinė veidui, pilingo pirštinė kūnui, šluostė makiažui bei nešvarumams valyti, GOLDEN RAY serumas.  

Pilingo pirštinė veidui - pašalina nuo odos paviršiaus apmirusių lastelių sluoksnį, taip nuvalo, atgaivina ir išlygina odą, skatina intensyviam atsinaujinimui.
Pilingo pirštinė kūnui - masažo metu yra pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis, žymiai pagerėja kraujo apytaka, sušvelnėja kūno oda, o kūnas tampa stangresnis. Reguliariai naudojant žymiai sumažėja seliulito efektas, taip pat sumažėja odos dėmių kiekis.

Šluostė makiažui bei nešvarumams valyti - puikiai nuvalo makiažą ( ir atsparų vandeniui), bakterijas ir likusius odos nešvarumus tik naudojant gryną vandenį. Nesuerzina jautrios odds, puikiausiai tinka prižiūrėti riebiai odai, nuo kurios pašalina per didelį riebumo kiekį. Taip pat veikia kaip švelnus švietiklis, kuris skatina odos kalageno ir elastano gamybą. Neerzina akių, todėl jį gali naudoti ir asmenys, nešiojantys kontaktinius lęšius.

Golden Ray serumas - giliai įsigeriantis kremas subrendusiai odai. Tai stipriai regeneruojantis odą preparatas. Maitina odą medžiagomis, kurias ji praranda dėl natūralaus senėjimo proceso