Meniu
Prekių krepšelis

Pristatymas į Venipak paštomatus tik 2 eur

Nano silver mini balta vienpusė šluostė, valymui šlapiu būdu Raypath

Nano silver mini balta vienpusė šluostė, valymui šlapiu būdu Raypath
Nano silver mini balta vienpusė šluostė, valymui šlapiu būdu Raypath
13.00 €
Be PVM: 13.00 €


Vienpusė balta šluostė šlapiam valymui
PARUOŠIMAS:
Sušlapinti vandenyje ir lengvai išgręžti.
NAUDOJIMAS:
Valyti nešvarų paviršių apvaliais judesiais, suskaldo purvą į mikrodalelytes, kurios kartu su vandeniu sudaro emulsiją, kurią vėliau pašaliname Sunbeam šluoste.
Skirtas valyti įvairiems daiktams ir paviršiams, tokiems kaip:
- virtuvės ir vonios kambario paviršiai (pav. viryklė, šaldytuvas, gartraukis, kriauklė, vonia, keraminės plytelės), stiklo ir dirbtinių medžiagų gaminiai, įvairūs lakuoti, metaliniai, guminiai daiktai, užvalkalai ir kilimai, vandeniui atsparūs tapetai ir sienos, automobilių kėbulai, kieti vaisiai, vazoninių gėlių lapai.
Nuvalius su ja , rekomenduojame nusausinti paviršius su Sunbeam sausinimo blizginimo audiniu.

PRIEŽIŪRA: Skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje, iki 60° C temperatūroje, be minkštiklių. Išskalbus pakabinti, kad išdžiūtų. 
PATARIMAI ir PASTEBĖJIMAI
• Po pirmojo skalbimo skalbyklėje rekomeduojama naudoti kartu su NanoSilver muilu, kadangi audinys dar nėra aktyvus ir gali neišvalyti dėmių iš audinio. Šiek tiek pamuiluokite vieną pirštinės pusę NanoSilver muilu ir valykite, po to pirštinę apsukite ir nuvalykite muilo likučius nemuiluota puse. Jei valote mini šluoste – išskalaukite muilo likučius iš audinio ir valykite vėl.
• Senesnei, sunkiau įveikiamai dėmei taip pat naudokite NanoSilver muilą. Sutrumpės valymo trukmė ir rezultatas bus geresnis.
• Jei dėmė jau įsisenėjusi, sunki – audinys gali jos ir neįveikti. Mėginkite valyti kartu su NanoSilver muilu, galite pamuiluoti tiesiogiai dėmę ir palikti 10-15 min, po to valyti Nova audiniu.
• Jei audinys toks, ant kurio lieka drėgmės žymės, tai išvalę su Nova audiniu dėmę, pereikite drėgnai visą baldo paviršių.
• Jei reikia, audinį dar kartą sudrėkinkite vandeniu.
• Naudokite taip dažnai, kaip norisi – kuo dažniau naudojate, tuo aktyvesniu tampa.• Jei audinys labai purvinas, prieš skalbiant skalbyklėje išmuiluokite NanoSilver muilu, galite net palikti per naktį.
• Džiovinkite pakabinę ant prisiūto kabliuko arba pirštinę užmovę ant buteliuko/stiklainiuko. Jei patalpa, kurioje džiūna audinys, labai drėgna ir neturite galimybės jo pernešti į kitą sausesnę, tada galite džiovinti ant gyvatuko ar radiatoriaus, tik po juo būtinai padėkite storesnį perlenktą rankšluostį.
1 vnt