Eliksyrai

Eliksyrai
REKOMENDACIJOS DĖL VONIOS PROCEDŪRŲ VARTOJIMO

Priklausomai nuo vandens temperatūros vonioje, galima pasirinkti 3 rūšių procedūras.

 
Šaltos vonios procedūra
Temperatūra nuo 15°C iki 30°C. Ši procedūra stiprina, gaivina ir mažina padidėjusią kūno temperatūrą.
Šiltos vonios procedūra
Temperatūra nuo 37°C iki 38°C. Ši procedūra veikia organizmą raminančiai ir  taip pat gaivinančiai ir tonizuojančiai. Procedūros trukmė 10-15 min. Vandens temperatūra bus maloni ir palanki organizmui, jei ji artima kūno temperatūrai. Norint sulieknėti, gulėdami vonioje atlikite 5-8 pratimus. Ypač veiksmingi pratimai vandenyje pilvo raumenims stiprinti, atitinkamai kontroliuojant krūvį. Šilta vonia turi teigiamą poveikį nervų, širdies ir kraujagyslių, endokrininės ir kitų organizmo sistemų darbui, taip pat ji pagerina prakaito liaukų ir riebalų funkciją, todėl oda tampa lygi ir elastinga. Daugumai žmonių tokio pobūdžio procedūra padeda pašalinti padidėjusį jautrumą, ramina nervų sistemą, gerina miegą. Raminamasis poveikis sustiprinamas, į vonią papildomai įpylus atitinkamų ekstraktų.
Eliksyrų sudėtyje esantys eteriniai aliejai teigiamai veikia odos nervų galūnes, gydomosios medžiagos per odos poras patenka į organizmą, palankiai veikdamos centrinę nervų sistemą, kuri, savo ruožtu, turi įtakos vidaus organų darbui. Būtent todėl tokio pobūdžio vonios procedūros rekomenduojamos, jaučiant nuovargį ar, sutrikus nervų sistemai. Jas taip pat galima naudoti sergant širdies ir kraujagyslių ligomis.
Karšta vonia
Esant iki 42°C temperatūrai, kūnas gerai sušildomas, tuo pačiu sutelkdamas imuninę organizmo sistemą. Šio stipraus poveikio procedūros metu praplečiamos kraujagysles, vyksta kraujo persiskirstymas, padidėja kraujo pritekėjimas į kūno paviršių – odą, sąnarius, raumenis, o tuo tarpu, kraujo pritekėjimas į vidaus organus sumažėja. Aktyvuojama medžiagų apykaita, skatinanti prakaitavimą, su kuriuo iš organizmo pašalinamos kenksmingos medžiagos. Kūno temperatūra staigiai pakyla, tačiau prakaito išsiskyrimas vonioje organizmo neatvėsina, kadangi nevyksta garavimo procesas. Organizmas nuolat aprūpinamas nauja šiluma. Atsižvelgiant į tai, kad dėl šios procedūros ypač padažnėja širdies plakimas bei kvėpavimas, būkite atidūs ir atsargūs. Patalpas rekomenduojama gerai išvėdinti. Vanduo neturėtų dengti krūtinės širdies plote. Net visiškai sveikam žmogui nerekomenduojama būti vonioje ilgiau nei 10 minučių. Esant širdies darbo ir kraujotakos sistemos sutrikimams, karštos vonios procedūrų geriau atsisakyti. Karštų vonių nerekomenduojama naudoti sergant hipertenzija, kardioskleroze, krūtinės angina, tuberkulioze ir, turintiems polinkį į kraujavimą, nusilpus ar esant bendram organizmo nuovargiui.

Vartojimas: 10 l vandens įpilkite 1-10 ml eliksyro, priklausomai nuo vartojimo pobūdžio. Rekomenduojama vandens temperatūra: 15-42° C. Vonelės rankoms ir kojoms efektyviai pagerina fizinę organizmo būklę. Nedidelį kiekį eliksyro galima įpilti į druską ir lengvais judesiais įtrinti į odą. Po 2-5 minučių reikia nuplauti vandeniu. Tokio pobūdžio procedūra puikiai valo ir tonizuoja odą. Į vandenį įlašinus keletą SPA eliksyro lašų, plaukams, patalpoms bei drabužiams suteikiamas gaivus, natūralus aromatas. Priklausomai nuo vandens kiekio vonioje ir pageidaujamo stiprumo, į vandenį įlašinama 15-20 ml SPA eliksyro. Optimali vandens temperatūra tonizuojančiai vonios procedūrai: +36°C, atpalaiduojančiai: +37° C. Po vonios procedūrų su ekstraktais dušo nenaudoti.

DĖMESIO! Pirtyje eliksyrus galima naudoti tik praskiedus vandeniu! 1 arbatinį šaukštelį (5 ml) eliksyro įpilti į 1000 ml vandens kiekį ir užpilti ant karštų akmenų. Eliksyrų negalima laikyti aukštos temperatūros pirties patalpose! Nėštumo metu dėl eliksyro naudojimo būtina pasikonsultuoti su gydytoju!

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Greenwalk eliksyras Baltic harmony 50 ml, 1 vnt

Sudėtis: natūralūs levandų, liepų, kalendros, ajero šaknų, raudonėlių, juodųjų serbentų, mede..

8.90 €
Be PVM: 8.90 €

Greenwalk eliksyras Eucalyptus freshness 50ml, 1 vnt

Sudėtis: natūralūs eukaliptų ir pipirmėčių lapų, citrinų, čiobrelių, pušų pumpurų, kraujažolė..

8.90 €
Be PVM: 8.90 €

Greenwalk eliksyras Forest's strength 50 ml, 1 vnt

Sudėtis: natūralūs šalavijų, mėtų, kraujažolės, ajerų šaknų, levandų, erškėtuog..

8.90 €
Be PVM: 8.90 €

Greenwalk eliksyras Linden wellness 50 ml, 1 vnt

Sudėtis: natūralūs liepų, ramunėlių, dobilų, juodųjų serbentų, raudonėlių ekstraktai bei arbatmedžio..

8.90 €
Be PVM: 8.90 €

Greenwalk eliksyras Softwood relaxes 50 ml

Greenwalk eliksyras Softwood relaxes 50 mlSudėtis: natūralūs pušų pumpurų ir spyglių, kadagio uogų, ..

8.90 €
Be PVM: 8.90 €