Meniu
Prekių krepšelis

Pristatymas į Venipak paštomatus tik 2 eur

Chogan PURE SWEET ALMOND OIL saldžiųjų migdolų aliejus

Chogan PURE SWEET ALMOND OIL saldžiųjų migdolų aliejus
Chogan PURE SWEET ALMOND OIL saldžiųjų migdolų aliejus
  • Atsargos: Turime
  • Prekės kodas: U10B
15.90 €
Be PVM: 15.90 €
LOLUM saldžiųjų migdolų aliejus gaunamas šalto spaudimo būdu spaudžiant Prunus amygdalus dulcis sėklas.

Šis procesas išsaugo šio brangaus produkto savybes ir jo veikliąsias medžiagas, tokias kaip riebalų rūgštys, vitaminas A ir vitaminas E. Saldžiųjų migdolų aliejus – geriausias. žinomas ir plačiausiai natūralioje kosmetikoje naudojamas augalinis aliejus, dėl savo minkštinamųjų, minkštinamųjų, maitinamųjų ir raminamųjų savybių.

Idealiai tinka suaugusiųjų, taip pat gležnai vaikų ir kūdikių odai, užtikrina nenumaldomai švelnią odą ir nuostabiai žvilgančius plaukus.

Sausa, sudirgusi oda, strijos:
Saldžiųjų migdolų aliejus turi būti tepamas ant drėgnos odos masažo judesiais, geriausia po vonios ar dušo. Dėl minkštinamųjų ir raminamųjų savybių jis idealiai tinka sausai, sudirgusiai odai gydyti ir niežėjimui malšinti sergant egzema. Saldžiųjų migdolų aliejus žinomas ir kaip natūrali priemonė nuo strijų.

Plaukai:
Dėl maitinamųjų saldžiųjų migdolų aliejaus savybių jis idealiai tinka labai sausiems, slenkantiems plaukams arba saulės pažeistiems ar jūros druskos paveiktiems plaukams . Tepkite ant sausų, neplautų plaukų. Palaikykite 30 minučiu ir išplaukite šampūnu.

Veidui:
Saldžiųjų migdolų aliejus taip pat yra puiki alternatyva valomajam pieneliui. Keletas lašų ant vatos diskelio pašalins patvariausius makiažo likučius.

Sudėtis : Prunus amygdalus dulcis oil
Talpa : 100 ml
Italija