Meniu
Prekių krepšelis

Marius Fabre juodasis muilas veidui ir kūnui

Marius Fabre juodasis muilas veidui ir kūnui
Marius Fabre juodasis muilas veidui ir kūnui
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: Marius Fabre
  • Prekės kodas: M9129
24.00 €
Be PVM: 24.00 €


Juodasis muilas yra 100% natūralus produktas, kuris pagamintas laikantis tradicinių Marselio muilo gamybos metodų.
Šis juodasis muilas - natūrali odos minkštinamoji priemonė, kuri naudojama kartu su šveičiamąja arba masažine pirštine, padeda pašalinti negyvąsias odos ląsteles, taip pat suteikia odai glotnumo ir padeda geriau prisotinti odą vertingomis sausų aliejų, losjonų ar veido kaukių medžiagomis.
Juodasis muilas gali padėti ilgiau išlaikyti kūno įdegį, taip pat jį rekomenduojama naudoti po depiliacijos. Vyrams jis gali būti puikus pagalbininkas siekiant užtikrinti veiksmingą ir kartu švelnų skutimąsi.
Sudėtyje esantis alyvuogių aliejus suteikia muilui žalsvą spalvą. Juodojo muilo sudėtyje nėra sintetinių konservantų, dažiklių, kvapiųjų medžiagų, emulsiklių, parabenų, silikonų, naftos ir gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių.
Šis juodasis muilas yra koncentruotas, todėl jis ilgą laiką džiugins jus kaip nuostabi odos puoselėjimo priemonė.

Naudojimas:
Pasilepinę karštos vonios ar dušo procedūromis, rankomis įtrinkite juodąjį muilą į veido ir kūno odą,  ir pamasažuokite apie minutę, po to gerai nuskalaukite. Patarimas:  geriausias kūno šveitimo rezultatas bus užtikrinamas, įtrinant juodąjį muilą į kūno odą su šveitimo pirštine.
INCI: Potassium olivate, Aqua, Potassium Palmate, Potassium cocoate, Potassium carbonate, Glycerin.
250g