Meniu
Prekių krepšelis
Pristatymas Smartpost paštomatu visoje Lietuvoje  tik 1,80 eur 

Marius Fabre Aleppo muilas su 30 % lauramedžio vaisių ekstraktu, 170 g

Marius Fabre Aleppo muilas su 30 % lauramedžio vaisių ekstraktu, 170 g
Marius Fabre Aleppo muilas su 30 % lauramedžio vaisių ekstraktu, 170 g
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: Marius Fabre
  • Prekės kodas: M9112/2
8.50 €
Be PVM: 8.50 €


Šis muilas yra tikras tradicinis Alepp Soap, gaminamas unikaliu būdu tik Sirijoje jau tūkstančius metų. Iš kartos į kartą yra perduodamos gamybos paslaptys: muilas verdamas katiluose, brandinamas saulėje maždaug 9 mėnesius, pjaustomas ir žymimas specialiais antspaudais rankiniu būdu. Toks gamybos būdas garantuoja 100% muilo natūralumą ir ekologiškumą.

Aleppo mieste šį muilą vadina „žaliuoju auksu”. Muilas, pagamintas iš lauramedžio vaisių ekstrakto (30%), alyvuogių aliejaus, sodos, išgautos iš jūros druskos, ir augalinių ekstraktų, yra išskirtinė minkštinamoji priemonė odai.

Skalsų ir švelnų muilą galima naudoti kasdieninei veido, kūno bei plaukų priežiūrai. Muilas puikiai tinka kūdikiams, nes pasižymi gydomosiomis ir antiseptinėmis savybėmis. Aleppo muilas naudojamas esant dermatitui ar lytinio brendimo sukeltam bėrimui, aknei, psoriazei, egzemai. Jį galima naudoti kaip skutimosi putas, veido kaukę ar vietoj šampūno plaukams trinkti.

Naudojimo instrukcija:
Sudrėkinkite veidą, kūną arba plaukus vandeniu ir ištrinkite muilu. Patekus muilui į akis, kruopščiai praplaukite jas tekančiu vandeniu.

170 g


Sudėtis/INCI:
Sodium olivate, sodium laurelate, Aqua, glycerin, sodium chloride, sodium hydroxide.