Meniu
Prekių krepšelis

Raypath Golden Ray  Bioaktyvus 100% natūralus kremas

Raypath Golden Ray  Bioaktyvus 100% natūralus kremas
Raypath Golden Ray  Bioaktyvus 100% natūralus kremas
36.00 €
Be PVM: 36.00 €


Intensyvi biostimuliacija
Giliai įsigeriantis kremas subrendusiai odai. Tai stipriai regeneruojantis odą preparatas. Maitina odą medžiagomis, kurias ji praranda dėl natūralaus senėjimo proceso. Jo sudėtyje yra stipriai koncentracijos aktyvios medžiagos.
Syn®-Col - peptidas, kuris grąžina odai lygumą ir elastingumą.  Veiksmingas visų rūšių raukšlėms, lengvai įsigeria į gilesnius odos sluoksnius, turi puikių stangrinančių ir tamprinančių savybių.
Hialurono rūgštis - puiki, natūrali drėkinimo priemonė, neleidžia odai perdžiūti, sugrąžina jai tinkamą drėgmės laipsnį, dėl ko ryškiai pagerėja jos tamprumas ir stangrumas.
Elastinas - baltymas atsakingas už jauną odos išvaizdą. Turi jungiančiojo audinio savybių, grąžina reikalingą odos lygį, aiškiai pagerina jos elastingumą bei suteikia jai gaivią, sveiką išvaizdą.
Kalcis, varis ir silicis-vertingi biomineralai, turintys puikių regeneracinių savybių subrendusiai odai, giliai ją atstato ir stiprina jos atsparumą senėjimo procesams.
Centella Asiatica - vertingas indiškas jaunuystės eliksyras, kurio sudėtyje yra fitohormonai. Intensyviai stimuliuoja atsinaujinimo  procesus, stabdydamas odos senėjimo procesą taip pat palengviną toksinų šalinimą.
Inulinas - vertingas, augalinis prebiotikas; saugo, palaiko ir stimuliuoja natūralios bakterinės mikrofloros gamybą sumažindamas pažeidimus. Drėkina ir vėdina odą.

VEIKIMAS: 
stimuliuoja odos bio atsinaujinimą, didina jos elastingumą  ir stangrumą
giliai ir ilgam drėkina 
išlygina smulkias raukšles 
gaivina, padidina atsparumą odos senėjimo procesams 
suvienodina odos spalvą, suteikia jai spindesį.

50 ml
*Gali būti su dėžute arba be dėžutės