Raypath Golden Ray  Bioaktyvus 100% natūralus kremas

Raypath Golden Ray  Bioaktyvus 100% natūralus kremas


Intensyvi biostimuliacija
Giliai įsigeriantis kremas subrendusiai odai. Tai stipriai regeneruojantis odą preparatas. Maitina odą medžiagomis, kurias ji praranda dėl natūralaus senėjimo proceso. Jame panaudoti stiprios koncentracijos aktyvios sudėtinės dalys.
Syn®-Col - peptidas, kuris grąžina odai lygumą ir elastingumą.  Veiksmingas visų rūšių raukšlėms, lengvai įsigeria į gilesnius odos sluoksnius, turi puikių stangrinančių ir tamprinančių savybių.
Hialurono rūgštis - puiki, natūrali drėkinimo priemonė, neleidžia odai perdžiūti, sugrąžina jai tinkamą drėgmės laipsnį, dėl ko ryškiai pagerėja jos tamprumas ir stangrumas.
Elastinas - baltymas atsakingas už jauną odos išvaizdą. Turi jungiančiojo audinio savybių, grąžina reikalingą odos lygį, aiškiai pagerina jos elastingumą bei suteikia jai gaivią, sveiką išvaizdą.
Kalcis, varis ir silicis — vertingi biomineralai, turintys puikių regeneracinių savybių subrendusiai odai, giliai ją atstato ir stiprina jos atsparumą senėjimo procesams.
Centella Asiatica - vertingas indiškas jaunuystės eliksyras, kurio sudėtyje yra fitohormonai. Intensyviai stimuliuoja atsinaujinimo  procesus, stabdydamas odos senėjimo procesą taip pat palengviną toksinų šalinimą.
Inulinas - vertingas, augalinis prebiotikas; saugo, palaiko ir stimuliuoja natūralios bakterinės mikrofloros gamybą sumažindamas pažeidimus. Drėkina ir vėdina odą.

VEIKIMAS: 
 stimuliuoja odos bio-atsinaujinimą, didina jos elastingumą  ir stangrumą
 giliai ir ilgam drėkina 
 išlygina smulkias raukšles 
 gaivina, padidina atsparumą odos senėjimo procesams 
 suvienodina odos spalvą, suteikia jai spindesį.


Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Raypath Golden Ray  Bioaktyvus 100% natūralus kremas

  • 33.00 €
  • Be PVM: 33.00 €