Marius Fabre Aleppo muilas, 200 g

Marius Fabre Aleppo muilas, 200 g


Šis muilas yra tikras tradicinis Alepp Soap, gaminamas unikaliu būdu tik Sirijoje jau tūkstančius metų. Iš kartos į kartą yra perduodamos gamybos paslaptys: muilas verdamas katiluose, brandinamas saulėje maždaug 9 mėnesius, pjaustomas ir žymimas specialiais antspaudais rankiniu būdu. Toks gamybos būdas garantuoja 100% muilo natūralumą ir ekologiškumą. Aleppo mieste šį muilą vadina „žaliuoju auksu”.

Muilas, pagamintas iš lauramedžio vaisių ekstrakto, alyvuogių aliejaus, sodos, išgautos iš jūros druskos, ir augalinių ekstraktų, yra išskirtinė minkštinamoji priemonė odai. Skalsų ir švelnų muilą galima naudoti kasdieninei veido, kūno bei plaukų priežiūrai. Muilas puikiai tinka kūdikiams, nes pasižymi gydomosiomis ir antiseptinėmis savybėmis. 

Alepo muilas idealiai tinka odos priežiūrai, jo savybės vis dar išlieka nepralenkiamomis. Jis gali būti naudojamas kasdien visai šeimai kaip muilas rankoms plauti, veidui ir kūnui prausti, netgi kaip veido kaukė (tiesiog muilo puta ištepti odą, palaikyti 2-3 minutes, tuomet nuplauti drungnu vandeniu), kaip skutimosi priemonė, vietoj šampūno plaukams trinkti. Alepo muilas tinka visų tipų odai, net ir jautriausiai, taip pat vaikams. Aleppo muilas naudojamas esant dermatitui ar lytinio brendimo sukeltam bėrimui, aknei, psoriazei, egzemai. 

Aleppo muilas net 6 kartus skalsesnis nei įprastas muilas!

Naudojimo instrukcija: 
Sudrėkinkite veidą, kūną arba plaukus vandeniu ir ištrinkite muilu. Patekus muilui į akis, kruopščiai praplaukite jas tekančiu vandeniu.

Sudėtis/INCI: Sodium olivate, aqua, sodium laurate, glycerin, sodium chloride, sodium hydroxide.  Origine vegetale. Origine vegetale.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Marius Fabre Aleppo muilas, 200 g

  • Gamintojas: Marius Fabre
  • Prekės kodas: M9112
  • Prieinamumas: 100
  • 7.45 €
  • Be PVM: 7.45 €