Meniu
Prekių krepšelis

Onore - Vyrams - Eau De Parfum

Onore - Vyrams - Eau De Parfum
Onore - Vyrams - Eau De Parfum
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: 89 Aromatic
  • Prekės kodas: Onore
73.55 €
Be PVM: 73.55 €
ONORE - Tai kvepalai, kurie leis Tau pasijusti nenugalimu. Galinčiu įveikti kiekvieną kliūtį ir siekiančio patirti kvapą gniaužiančius nuotykius.

Viršutinės natos kardamonas, rausvieji pipirai, vijokliniai lapai, mėtos
Vidurinės natos šalavijas, melionas, ananasas
Apatinės natos vanilė, kedras, gintarmedis

Būk drąsus. Būk nepamirštamas. Pasaulis yra paslaptingas ir kupinas dar neatrastų potyrių. Kuo daugiau keliaujame, priimame nežinomybę ir įveiktus iššūkius, tuo labiau norime jais pasidalinti su kitais. Štai kodėl sukūrėme vyriškus ONORE kvepalus, kuriuose užfiksuoti patys drąsiausi Tavo nuotykiai. Visa tai tam, kad galėtum juos prisiminti, kad ir kur bekeliautum.

Viršutines ONORE kvapo natas sudaro kardamono ir rausvųjų pipirų derinys, kuris sukuria elegantiško paslaptingumo įvaizdį. Vėliau, šalavijo, meliono ir ananaso draugystė - nukelia Tave į karališkuosius vasaros sodus, kur gausu saldžios prabangos. Galiausiai, vanilės ir kedro natų duetas sukuria rafinuotą aromatą, kuris ilgai išlieka toks pat ryškus, kaip ir Tavo drąsiausi nuotykiai.

Išlik drąsus ir nepamirštamas su ONORE kvepalais, įkūnijančiais nenugalimo vyro dvasią. Šis aromatas - tai daugiau nei natų mišinys, tai kvietimas leistis į gyvenimo kelionę ir palikti savo pėdsaką pasaulyje!

50 ml

Sudėtis: Ethanol, ISO GAMMA SUPER, (Z)-3-hexenyl salicylate, Cashmeran, Bergamot ext., Trimofix, 3,7-dimethylnona-1,6-dien-3-ol, Linalyl acetate, Juniper ext., Coumarin, Linalool, Lemon ext., Hexyl salicylate, (E)-3-methyl-5-cyclopentadecen-1-one, Heptamethyl decahydroindenofuran, 1,3-Benzodioxole-5-Propanal, Canarium commune ext., Citronellol, 2,2,6-trimethyl-α-propylcyclohexanepropanol, d-Limonene, Schinus Terebinthifolius, Eugenol, Atralone, alpha-Damascone, Cardamom ext., Piperonal, Liffarome, Sage ext., Beta-Damascenone.