Meniu
Prekių krepšelis

Rafahia - Unisex - Eau De Parfum

Rafahia - Unisex - Eau De Parfum
Rafahia - Unisex - Eau De Parfum
  • Atsargos: Turime
  • Gamintojas: 89 Aromatic
  • Prekės kodas: Rafahia
73.55 €
Be PVM: 73.55 €
RAFAHIA - tai kvepalai, kurie įkūnija stiprybę ir pasitikėjimą savimi.

Viršutinės natos rausvieji pipirai, šafranas, kardamonas
Vidurinės natos rožė, medžio natos
Apatinės natos gintaras, vanilė, pačiulis, ąžuolo kvapas, sandalmedis

Aromatai, kurie puoselėja vidinę ramybę ir leidžia toliau užtikrintai judėti savo gyvenimo keliu. Tiek jos moteriškimui, tiek jo vyriškumui pabrėžti.

Ryžtas ir pasitikėjimas savimi! RAFAHIA - tai stiprybė, kuri sklinda iš vidaus. Tai savimi pasitikinčios asmenybės kvapas, kuri žino ko nori ir nebijo to siekti. RAFAHIA – tai kvepalai skirti tiek jos moteriškimui, tiek jo vyriškumui pabrėžti.

Šiuose kvepaluose derinamos rausvųjų pipirų, šafrano ir kardamono viršutinės natos, kurios jau nuo pačio pirmojo dvelksmo suteikia tvirtą pasitikėjimo savimi jausmą. Vėliau, seka vidurinės rožės ir oudo draugystės natos, kurios įneša švelnumo ir kerinčios elegancijos. Galiausiai, gintaro, vanilės, pačiulų ir ąžuolo natų derinys apglėbs Tave išskirtiniais prabangos aromatais.

RAFAHIA - tai daugiau nei natų mišinys.
Tai kvietimas nenustot siekti savo tikslo ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko trokšta širdis!

50 ml

Sudėtis: Ethanol, ISO GAMMA SUPER, Cedryl methyl ether, Cashmeran, Methyl cedryl ketone, Linalool, d-Limonene, Pentadecan-15-olide, 2,2,6-trimethyl-α-propylcyclohexanepropanol, Citrus aurantium dulcis, Acetic acid, Linalyl acetate, α-hexylcinnamaldehyde, 1,2,3,3a,4,5,6,8a-octahydro-2-isopropylidene-4,8-dimethylazulen-6-yl acetate, Schinus molle ext., Methyl Ionone, Beta-Damascenone.